3 راه برای بالا بردن بازده و کیفیت کسب و کار با استفاده از پیامک صوتی

3 راه برای بالا بردن بازده و کیفیت کسب و کار با استفاده از پیامک صوتی
02 شهریور 1395
23:00

به دلیل افزایش کانال های تبلیغاتی در گوشی های هوشمند، پیامک تبلیغاتی به یکی از کلیدی ترین عنصرها در اقتصاد الکترونیکی بدل شده است. به ثابت رسیده است که پیامک صوتی سریع و موثر بوده که همین مسئله باعث میشود که مورد اعتماد باشد. تمامی کسب و کارها و شرکت ها پیامک صوتی را در حالات مختلف انجام میدهند که با آن به مشتریان خود سرویس میدهند. سرویس های تفریحی و هتل ها پله به پله در حال تغییر دادن راه های تبلیغاتی خود به سرویس های پیام صوتی برای جذب مشتری می باشد.

در این جا ما به قابلیت هایی از پنل های پیامکی اشاره میکنیم

پیامک جمعی یک سیستم انعطاف پذیر است که قابلیت استفاده شدن در راه های مختلفی برای در ارتباط بودن با مشتری را در اختیار کاربر قرار میدهید و میتوان مشتری را به راحتی درباره ی کالا بروز کند.

رزرو

بعضی از مشتریان میخواهند برای قرار ملاقات و دوری از منتظر ماندن حتما میزی را رزرو کنند. پس سیستم پیامکی بهترین و آسان ترین راه برای رزرو جای مورد نظر است.

یادآوری

شما میتوانید با این سیستم به مشتریان خود یادآوری و یا هشدار بدهید، تا مشتریان از رزرو و یا تاریخ فرستاده شدن کالای خود اطلاع پیدا کنند، این پیام ها میتوانند دارای شماره تلفن، زمان ملاقات و یا شماره ی حساب بانکی باشد.

مشتریان خود را به روز کنید

پیامک بهترین تکنولوژی برای پیام دادن و اطلاع رسانی درباره پیشرفت های کسب و کارتان است. شما میتوانید مشتریان خود را از تخفیفات خاص، جشن های خاص و یا برنامه های شرکتی مطلع کنید و این باعث خوشحالی و خاص بودن مشتری میشود و هم زمان باعث بالا رفتن فروش شما میشود.

 

 برای دسترسی به مقالات مشابه در خصوص این موضوع می توانیدبه بخش مقالات لیوپیامک مراجعه کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.