5 نکته برای پیامک صوتی تاثیر گذار

5 نکته برای پیامک صوتی تاثیر گذار
17 شهریور 1395
19:00

هیچ شکی در این نیست که پیامک صوتی با متنی خوب وگیرا باعث افزایش فروش شرکت و یا کسب و کار میشود. ولی این کار مشکلی است. و حتی اگر شما بتوانید پیام صوتی خوبی را ضبط کنید افراد کمی بعد از شنیدن آن به شما برای استفاده از کالا و یا سرویس ذکر شده در پیامک صوتی با شما تماس میگیرند.

پس باید چه کار کرد؟ آیا استفاده از این سیستم تاثیری هم دارد؟ بله و در واقعیت راه ی برای افزایش فروش نیز وجود دارد. هرچند یک فروشنده با استفاده از سیستم های دیگر تبلیغاتی شاید نتیجه بهتری بگیرد ولی استفاده درست از سیستم پیامک صوتی میتواند نتیجه بهتری داشته باشد. پاسخ گیری سیستم پیامک صوتی نسبت به بقیه حالت ها غنی تر است. شما میتوانید با استفاده از نکات پایین بازده خود را بیشتر کنید.

  1. زمان پیامک صوتی شما باید کوتاه باشد.

یک پیام صوتی موفق باید زمان کوتاهی را به خود اختصاص بدهد از این رو که اگر زمان طولانی باشد مشتری خسته و نسبت به پیام صوتی شما بی اهمیت میشود.

مشخص است که بیشتر مردم وقت و حوصله شنیدن پیام بلند را ندارند پس شما باید متنی آماده کنید تا پیام خود را کامل ولی کوتاه نگه دارید. اگر پیام شما بیش از اندازه بلند باشد احتمال پاک شدن آن و نادیده گرفتن بالا است.

سعی کنید پیام خود را بین 60 تا 150 ثانیه نگهدارید تا هم موقعیت این را داشته باشید تا پیام خود را به مشتریان برسانید و هم مشتری را راضی نگهدارید.

  1. اطلاعاتی مربوط به کالا و یا سرویس در اختیار مشتری قرار بدهید.

در بیشتر پیامک های صوتی و پست الکتریکی اولین جمله معمولا با معرفی شروع میشود . این تاکتیک هیچ به تاثیری روی مشتری نمیگذارد و لی اگر پیام خود را با تبلیغ از کالا و یا سرویس های شرکت و یا کسب و کارتان شروع کنید و بعد از آن به معرفی خود و شرکتتان بپردازید نتیجه بهتری نسبت به آنها دریافت میکنید.

  1. مطالبی را درون متن پیامک صوتی قرار دهید که در پست الکتریکی قرار ندارد.

اگر متن درون سایت پست الکتریکی و تبلیغات سنتی شما تکراری باشد مشتری هیچ وقت به مطلبی تکراری گوش نمیکند و این مسئله باعث میشود که شرکت و یا کسب و کار شما مشتر جدیدی  نتواند جذب کند.

  1. پایان مطلب را متفاوت تمام نکنید.

در پایان پیامک صوتی جملاتی مانند "دوباره تماس بگیرید " و یا " منتظر شما هستیم " استفاده نکنید به این دلیل که شما میخواهید متفاوت باشید و نباید کاری انجام دهید تا شبیه به بقیه باشید.

  1. صدای معمولی خودتان را برای ضبط استفاده کنید

بعضی از مردم برای مبارزه با استرس صدای خود را در موقع با صحبت کردن عوض میکنند همین مشکل با ضبط پیامک صوتی اتفاق می افتد. و این موضوع باعث میشود مشتری نسبت به کار شما بی اعتماد شود و عوض کردن صدا برای بعضی از مردم نشان دهنده ضعف است و شما نمیخواهید این طور باشید پس بهتر است که به طور طبیعی و بدون هیچ استرسی این کار را انجام دهید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو پیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.