7 پیامک صوتی خوش آمدگویی تجاری

7 پیامک صوتی خوش آمدگویی تجاری
21 آذر 1395
19:00

برای تجارت شما کاملا ضروری است که یک سیستم پیامک صوتی داشته باشید. به هر حال نیاز است تا شما بتوانید با مشتریان خود از طریق خوبی ارتباط داشته باشید. و این سیستم همان کاری است که شما باید انجام دهید. شما از این طریق می توانید محصولات و سرویس های خود را به فروش رسانده و درآمد خوبی را کسب نمایید. بنابراین برای تجارت شما مهم است که یک سیستم خوش آمد گویی عالی داشته باشید تا از طریق آن مشتریان شما بتوانند در سیستم شما پیام بگذارند.

امروزه ثابت شده است که استفاده از این سیستم تا چه حد توانسته است نیازهای مشتریان را به نحو جامع تری پوشش دهد. همچنین این سیستم یکی از مهم ترین و بهترین سیستم ها از نظر نوع تاثیر گذاری بر مشتری شناخته شده است. و شما می توانید تبلیغات پیامکی را یکی از ارکان بازاریابی خود قرار دهید.

اما قبل از اینکه بخواهیم وارد این بحث شویم بهتر است تا شما با یک سری واقعیت هایی در مورد پیامک صوتی آشنا شوید.

 • 75 درصد از تماس های تجاری در مرحله اول با شکست مواجه می شوند.
 • 60 درصد از تماس های ورودی دارای اهمیت بسیار کمی می باشند.
 • 90 درصد از تمامی پیام های دریافت شده اطلاعات کاملی ندارند.
 • 76 درصد از تمام ارتباطات تجاری حساس به زمان نیستند.

ما به شما کمک خواهیم کرد که بتوانید یک سیستم پیام خوش آمد گویی عالی برای تجارت خود داشته باشید.

شما این مقاله را بخوانید و پس از آن می توانید به یک دستورالعمل گام به گام دست یابید که چگونه باید بتوانید یک پیام خوش آمد گویی عالی را ضبط نمایید.

ضبط پیامک صوتی

چطور یک پیامک خوش آمد گویی صوتی عالی ایجاد نماییم

 1. هرگز با " تماس شما برای ما خیلی مهم است ... " شروع نکنید. این جمله بیش از حد به کار برده شده است و توسط تماس گیرنده ها حتما قطع خواهد شد.
 2. به مشتریان خود اجازه دهید تا بدانند پیام را برای چه کسی می گذارند. چه تجارتی ، بخشی و یا شخص خاصی در حال گرفتن این پیام است؟
 3. از اینکه نمی توانید در آن لحظه خاص تماس آنها را دریافت کنید معذرت خواهی کنید.
 4. مشتریان خود را دعوت کنید تا برای شما پیام بگذارند.
 5. به مشتریان خود اجازه دهید تا بدانند که چه زمانی باید منتظر تماس برگشتی شما باشند.
 6. لیستی از گزینه های اضافی را که می توانید در اختیار کاربران خود دهید تهیه کنید. آیا وب سایت شما می تواند اطلاعات با معنایی را مهیا کند؟ آدرس وب شما چیست؟ آیا شماره های اضافی ای جهت تماس در مواقع اضطراری وجود دارد؟
 7. از دادن اطلاعات بیش از حد خود داری کنید. قضیه را ساده در نظر داشته باشید.
 8. پیام های صوتی خود را کوتاه و هدفمند تهیه کنید. یک زمان استاندارد در حدود 25 ثانیه است.

پیامک های صوتی خوش آمد گویی برتر

 1. سلام شما با { نام خودتان } از {نام تجارت یا شرکت} تماس حاصل کرده اید. ما متاسفیم هستیم که نمی توانیم به تماس شما در زمان کنونی پاسخ دهیم. لطفا نام ، شماره و پیام خود را برای ما قرار دهید و در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.
 2. سلام شما با {نام شما } تماس گرفته اید، متاسفانه بنده از میز خود فاصله داشتم و یا اینکه پای تلفن خود نبودم. لطفا نام و شماره خود را با یک پیام کوتاه قرار داده و مطمئن باشید که ما با شما تماس خواهیم گرفت.
 3. سلام ، شما با دفتر {نام دفتر} تماس گرفته اید. متاسفانه در تاریخ {تاریخ} ما خارج از دفتر خود بودیم و در زمان {تاریخ} بازخواهیم گشت. شما می توانید زمانی که ما بازگشتیم تماس مجدد داشته باشید. اگر کار شما یک کار ضروری است می توانید با شماره من تماس بگیرید. {شماره شما}.
 4. سلام ، من {نام شما } از شرکت {شرکت شما } هستم. متاسفانه در حال حاضر نمی توانم به تماس شما پاسخ دهم. لطفا نام ، شماره و یک پیام خلاصه شده را قرار دهید. ما در اولین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت. متشکرم.
 5. شما با شرکت { شرکت شما } تماس گرفته اید. تمامی کارمندان فروش ما درحال حاضر در حال خدمت رسانی به دیگران مشتریان هستند و در حال حاضر نمی توانیم به شما خدمت رسانی کنیم اما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت. برای دریافت اطلاعات در مورد آخرین قیمت ها می توانید به سایت ما به آدرس {آدرس سایت} مراجعه کنید. در غیر اینصورت لطفا برای ما یک پیام با نام و شماره خود قرار دهید. اگر شما می خواهید به منوی اصلی بازگردید لطفا عدد {عدد بازگشت} را بفشارید.
 6. شما با شرکت { شرکت شما } تماس گرفته اید. ما درحال حاضر تعطیل هستیم. ساعات کار عادی شرکت از ساعت {ساعت} و همه روزه از روزهای {روزهفته} تا { روزهفته } می باشد. ما در روزهای { روزهفته } نیز تعطیل می باشیم. لطفا برای ما نام و شماره و پیام خود را قرار داده و ما زمانی که دفتر دوباره شروع به کار کرد با شما تماس خواهیم گرفت. شما می توانید الان پیام خود را قرار دهید و برای اطلاعات بیشتر می توانید کلید {عدد گزینه های بیشتر} را بفشارید. از تماس شما بسیار سپاسگذاریم.
 7. شما با شرکت { شرکت شما } تماس گرفته اید. تمامی نیروهای ما در حال حاضر مشغول پاسخ گویی به دیگر تماس گیرندگان هستند. به جای اینکه وقت با ارزش شما در هنگام انتظار تلف شود ما سعی خواهیم کرد طی دو ساعت آینده با شما تماس بگیریم. لطفا برای ما یک پیام با جزئیات کامل به همراه نام و شماره خود قرار دهید تا با شما تماس حاصل شود. از تماس شما بسیار سپاسگذاریم و روز خوبی داشته باشید.

تنها ده دقیقه زمان صرف کنید و یک پیامک صوتی تجاری عالی بسازید. همانگونه که گفته بودیم شما را با مراحل ساخت یک پیامک صوتی آشنا خواهیم کرد.

 1. در سایت لیو پیامک ثبت نام کنید
 2. نمونه پیامک های صوتی ما را در ایمیل خود داشته باشید
 3. یکی از این نمونه ها را برای خود انتخاب کنید
 4. به صورت آنلاین نیز می توانید پیامک خود را ضبط کنید
 5. از پیامک ایجاد شده خود لذت ببرید.
دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.