تضمین موفقیت در تجارت با تبلیغات پیامک صوتی

تضمین موفقیت در تجارت با تبلیغات پیامک صوتی
12 اسفند 1395
19:00

همانگونه که همه شما به خوبی می دانید تبلیغات در سال های اخیر شاید موفق ترین روش و راه برای رسیدن به موفقیت در همه شرکت ها بوده است. و همین امر باعث شده است که این شرکت ها سالانه هزینه های بسیار زیادی را به تبلیغات خود اختصاص دهند. زیرا آنها به خاطر منافع و سود خود همیشه به دنبال این هستند که بتوانند راه های جدیدی را برای کسب در آمد پیدا کنند. گروه لیوپیامک با در نظر داشتن این خواسته شما صاحبان تجارت می تواند به شما کمک کند که هر چه زودتر به خواسته های تجاری خود دست یابید.

ویژگی های سیستم ارسال پیامک صوتی

ما به صورت کلی دو حالت برای استفاده از سیستم پیامک صوتی در سامانه لیوپیامک در اختیار شما قرار خواهیم داد. اول اینکه شما می توانید به صورت یک مشتری معمولی از خدمات ارسال پیامک های صوتی استفاده کنید و پیام های صوتی خود را ضبط کرده آنها را به هر تعداد شماره ای که مایل باشید ارسال کنید. و دوم اینکه شما می توانید به عنوان یک کسب و کار یک نمایندگی از پنل پیامک صوتی در اختیار داشته باشید و بر اساس تعداد مشتریانی که به دست می آورید می توانید از آنها درآمد زایی کنید.

همچنین شما می توانید با توجه به نیازهای مشتریان خود پنل و امکانات آن راتغییر دهید تا بتوانید رضایت بیشتری از مشتریان خود را به دست آورید. در ضمن ما این امکان را به شما خواهیم داد که وقتی شما از ما نمایندگی دریافت می کنید تنظیمات آن را به گونه ای انجام دهید که کاربران شما متوجه نشوند که شما خودتان نمایندگی هستید و به این ترتیب می توانید خود را ارائه دهنده سامانه معرفی کنید.

ارسال های مشتریان شما بسته به نیازهای آنها صورت می گیرد. و شما این قابلیت را خواهید داشت تا انواع مختلفی از متدهای ارسالی را که در سامانه وجود دارد در اختیار آنها قرار دهید. این روش های ارسال شامل ارسال های سریالی ، ارسال از بانک شماره ها و ارسال از طریق آوامپ و آواتل می باشد.

[مرتبط : ارسال پیام های صوتی انبوه از طریق آوامپ وآواتل ]

در مورد ارسال از نوع سریالی باید گفت که شما می توانید یک برنامه زمان بندی برای این ارسال ها داشته باشید. همچنین این امکان برای شما مهیا می باشد که به تعدادی شماره خاص ثابت و همراه هم این ارسال ها را داشته باشید. همچنین در صورتی که شما وقت و یا منبع کافی برای ارائه یا جمع آوری شماره های مد نظر خود را نداشته باشید باز هم می توانید از بانک شماره های لیوپیامک استفاده کنید. این بانک یک دیتابیس قوی از تمامی شماره هایی است که در کل کشور اعم از ثابت و همراه وجود دارد و این بانک به صورت مکرر در حال بروز رسانی و ثبت شماره های جدید مشتریان می باشد.

کلیدهای موفقیت در بازاریابی موبایلی

در سال گذشته میلادی به عینه شاهد آن بودیم که موفقیت در این حوزه باعث شده است تا شرکت های مختلف سودهای کلانی از این بابت دریافت کرده باشند. و اکثر این سودها هم حاصل ترکیب روش های مختلف بازاریابی با یکدیگر بوده است. در این بین شبکه های اجتماعی و رسانه های گروهی نیز نقش پررنگی در نایل آمدن شرکت ها به این موفقیت ها  داشته اند.

موبایل

هر روز بر تعداد کسانی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند افزوده می شود. و امروزه همه به نوعی به دنبال این هستند که نیازهای روزمره خود را با گوشی واینترنت همراه آن انجام دهند. پس شما به عنوان یک شرکت علاوه بر اینکه باید بر روی نکته های بازاریابی توجه کافی را داشته باشید باید بتوانید از طریق وب سایت خود و طراحی آن به صورت ریسپانسیو کاری کنید که کاربران بیشتر از سایت شما دیدن نمایند. این یک ترکیب کاملا ایده آل خواهد بود که شما بتوانید از طریق پیامک های صوتی در ذهن افراد جای بگیرید و سپس از طریق وب سایت خود به معرفی بهتر خدمات خود در همان بستر موبایلی بپردازید.

پیامک صوتی چگونه کار می کند؟

وقتی که صحبت از پیامک صوتی به میان می آید شما نباید طوری فکر کنید که این یک پیام از نوع mms می باشد و قرار است که در صندوق ورودی پیام های گوشی وارد شود. بلکه پیامک صوتی به یک تماس صوتی کوتاه گفته می شود که شما برای گوشی های همراه و ثابت ارسال می کنید و کاربران می توانند این پیام را شنیده و در صورت تمایل با بخش های مختلف آن که شما از قبل معین کرده اید ارتباط برقرار نمایند.

نحوه کار به این صورت است که کافیست است شما یک باردر سایت ما ثبت نام کرده و پس از پر کردن اطلاعات لازم یک نام کاربری و رمز عبور انتخاب کرده و در نهایت شما با این اطلاعات به داخل سایت ما وارد می شوید. پس از ورود یک پنل به صورت آزمایشی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که شما می توانید از آن برای مدیریت پیامک های صوتی خود استفاده کنید.

البته برای اینکه شما بتوانید از این پنل به صورت کامل استفاده کنید لازم است که بر روی گزینه فعال سازی کلیک کنید. با پرداخت مبلغ بسیار کمی شما می توانید این پنل را به صورت کامل در اختیار داشته باشید.

[مرتبط : معرفی پنل پیامک صوتی انبوه ]

مزایای پنل پیامک صوتی

همانگونه که گفته شد شما از طریق این پنل می توانید اقدام به ارسال پیام های خود کنید. برای ضبط پیام های صوتی می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

  • ضبط پیام توسط خودتان و با هر نرم افزاری که در دست دارید.
  • ضبط پیام توسط استودیوی ضبط حرفه ای صدای لیوپیامک
  • دانلود نرم افزار ضبط حرفه ای پیام از داخل پنل و سپس ضبط پیام دلخواه
  • ضبط پیام به صورت آنلاین

با توجه به اینکه ضبط کردن پیام برای کارهای تبلیغاتی باید دارای یک سری استانداردهایی باشد که بتواند مخاطبان را در مورد آن خدمت یا کالا مجذوب خود نماید ، توصیه اکید ما بر این است که شما ضبط پیام را بر عهده تیم و استودیوی ضبط حرفه ای پیام ما قرار دهید. این تیم با تجربه و رعایت استاندارهای لازم در مورد کیفیت صدای ضبطی و همچنین استفاده از گزینه های اضافی مانند افزودن صدای آهنگ پس زمینه به پیام شما این امکان را به شما خواهد داد که یک پیام با بالاترین حد کیفیت را ضبط کنید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.