کاربردهای شاخص استفاده از سیستم پیامک صوتی انبوه

کاربردهای شاخص استفاده از سیستم پیامک صوتی انبوه
18 دی 1395
19:00

ما در شرکت لیوپیامک به شما کمک خواهیم کرد که بتوانید به مخاطبان هدف خود از طریق یک راه کامل آسان و سریع و همچنین با یک هزینه کامل مناسب دست یابی پیدا کنید. ما قادر هستیم به شما کمک نماییم که بتوانید به تمامی شماره های همراه و ثابت در کشور پیام های صوتی خود را ارسال نمایید.

پیام صوتی انبوه یک تکنولوژی کاملا ساده است که به شما اجازه می دهد یک پیام تبلیغاتی را ضبط کرده و این پیام را به صدها و هزاران نفر با شماره های ثابت یا همراه در یک بازه زمانی کوتاه ارسال نمایید. این نوع از پیام های صوتی انبوه یا گروهی در مواردی مانند هشدار برای تجمع ها ، اعلام ها و برای تجارت و اهداف پیشبردی کاربرد دارد.

این نوع از پیام های صوتی انبوه در موارد دیگر نیز کاربرد دارد. از جمله این موارد می توان به کمپین های سیاسی ، تحقیق در مورد مشتریان ، بازاریابی موبایل ، هشدار در مورد ملاقات ها ، تماس های بیداری ، تماس های اورژانسی ، یادآوری های پزشکی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

تماس صوتی انبوه چیست؟

همانطور که گفته شد تماس های صوتی انبوه تعدادی از پیام های صوتی از قبل ضبط شده می باشد که شما می توانید آنها را به تعداد زیادی از شماره های همراه یا ثابت در کشور ارسال نمایید. این نوع از تماس ها به صورت کامل اتوماتیک انجام می شوند یعنی هیچ گونه دخالت انسانی در آنها وجود ندارد. نحوه کار به این صورت است که یک لیست از شماره های تعیین شده به یک نرم افزار کامپیوتری داده می شود و به ترتیب به این شماره ها تماس حاصل می شود و برای هر کدام از این تماس ها پیام صوتی از قبل ضبط شده ای پخش می گردد.

تماس صوتی انبوه

پیام های صوتی انبوه این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید پیام های تبلیغاتی از قبل ضبط شده خود را به هر زبانی که مایل باشید به تمامی شماره های موجود همراه و ثابت در کشور ارسال نمایید. تماس های صوتی انبوه یک ابزار قدرتمند در معرفی بهتر محصولات و خدمات و اطلاع رسانی به صورت جمعی و گروهی می باشد. اما شاید بتوان گفت که مهم ترین مزیت این نوع از پیام ها این است که می توانید در یک بازه زمانی کوتاه به تعداد نامحدودی شماره و در یک بازه زمانی کوتاه ، پیام های خود را ارسال نمایید.

پنل پیام های صوتی این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید پیام های خود را به لهجه های و گویش های مختلف برای سفارشی سازی و ارسال به نقاط مختلف کشور ضبط کرده و آنها را ارسال نمایید. شاید در آن مناطق کسانی باشند که زیاد با لهجه فارسی اشنایی نداشته باشند و شما می توانید بنا به نیاز و منطقه ای که می خواهید در آن تبلیغات داشته باشید ، پیام های خود را ایجاد کنید.

سیستم پیام رسان صوتی آخرین پیام رسانی است که شما برای انجام تماس های خود می توانید از آن استفاده کنید. شما می توانید لیستی از شماره هایی که می خواهید با آنها تماس گرفته شود را برای ما ارسال کرده و ما نیز این پیام را برای این شماره ها پخش خواهیم کرد. مخاطب شما می تواند به پیام شما گوش دهد و در صورتی که مایل باشد و شما بخواهید می تواند به پیام های شما پاسخ نیز بدهد.

پنل ارسال پیام های صوتی لیو دارای امکانات گسترده ای می باشد. این پنل یک ابزار ایده آل برای اعلام های وقایع ، توسعه و معرفی بهتر برای کمپین های سیاسی ، افزایش میزان سرمایه گذاری در پروژه ها ، تحقیق در مورد کالا یا خدمات از مشتریان ، تحقیق در مورد میزان رضایت مندی مشتریان ، یاد اروی ها و خدمات مرتبط با آن ، معرفی کالاها و خدمات نوین ، ثبت آراء ، اعلام های همگانی ، یادآوری موارد اورژانسی ، یاد آوری برای اقساط مانند بیمه ها ، بازاریابی برای خدمات و محصولات و بسیاری موارد دیگر.

موارد مهم استفاده از پیامک های صوتی انبوه

 • جمع آوری بازخوردها از سوی مشتریان ، کارمندان ، مخاطبان و دیگر انواع آن.
 • اعلام کردن برخی از حادثه های ویژه در مواقع ضروری
 • ارتقاء کمپین های سیاسی
 • ثبت اراء برای کمپین ها
 • تماس برای یادآوری مراسم های ویژه
 • بازاریابی برای خدمات و محصولات مختلف
 • اعلان های عمومی
 • یادآوری برای موارد اورژانسی
 • تایید برای لیست نظرات از پیش تایین شده ، ملاقات های از قبل تعیین شده و کنفرانس ها
 • توانایی در ثبت بازخوردهایی به صورت بله / خیر.
 • افزایش عایده برای گروه های اجتماعی
 • اعلان وقایع برای سازمان های بزرگ
 • امکان ضبط و ارسال پیام توسط خود شما
 • امکان ارتباط تعاملی با کاربر
 • برنامه زمان بندی برای ارسال تماس ها
 • مراقبت های پزشکی
 • اعلان برای شعبه های مختلف بانکی
 • اعلان برای قسط های مختلف مانند اقساط بیمه
 • تورهای گردشگری
 • موسسات آموزشی

امکانات ویژه

 1. امکان بهره مندی از سیستم آنالیز پیام های ارسال شده . شما در این بخش می توانید یک آنالیز دقیق از جنبه های مختلف در مورد ارسال پیامک های خود داشته باشید و بنابراین می توانید در مورد چگونگی ارسال پیام های خود استراتژی های مختلفی را داشته باشید.
 2. امکان محاسبه تماس های رسیده . شما می توانید لیستی از شمارهایی که به شما پاسخ داده اند را مشاهده کرده و آن را با لیست شماره هایی که به پیام شما پاسخ نداده اند مقایسه کنید تا بتوانید در صورت نیاز یک تجدید نظر در مورد نحوه ارسال پیام به آن شماره های خاص داشته باشید.
 3. برای آن دسته از تماس هایی که به آنها از سوی مشتری پاسخی داده نشده است می توانید یک برنامه زمان بندی تماس مجدد داشته باشید. همچنین می توانید زمان بندی جدید را بر اساس آمار بدست آمده از ساعت هایی که مشتریان بیشترین پاسخ به تماس ها را داشته اند در نظر گرفته و بر حسب این موارد بازه زمانی جدید را معین کنید.
 4. در مواردی که نیاز است شما در مورد یک موضوع خاصی تحقیق به عمل آورید و یا اینکه می خواهید باز خورد مشتریان در مورد یک کالا یا خدمات را داشته باشید می توانید از قدرت تعاملی تماس های صوتی استفاده کنید. به این صورت که در پیام خود گزینه های پیش فرضی را با شماره های 0 تا 9 معین کرده و از مشتری بخواهید تا نظر خود را در قالب یکی از این شماره ها در انتهای تماس از طریق صفحه کلید گوشی خود ارسال نماید. سپس این پاسخ ها در سیستم جمع آوری شده و شما می توانید گزارش کاملی از آن را در اختیار داشته باشید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.