تغییر جهان اقتصاد در برابر سیستم پیامکی صوتی

تغییر جهان اقتصاد در برابر سیستم پیامکی صوتی
20 شهریور 1395
19:00

به طور کلی استفاد از سیستم پیامک صوتی جمعی هر روزه در حال افزایش است از این نظر که استفاده کنندگان تلفن های همراه هر روزه در حال افزایش  هستند و فرستادن پیامک صوتی راهی ازران و سریع باری برقراری ارتباط با یکدیگر است به همین دلیل است که بیشتر شرکت ها مانند سیستم های بانکی اداری شهرداری شرکت های مخابراتی و حتی بیمارستان ها نیز از این سیستم به صورت انبوه استفاه میکنند.اگر ما آینده را در نطر بگیریم متوجه میشویم که استفاده از این سیستم پیامک هروزه در حال افزایش است و داشتن این سیستم به تمامی کسب و کار ها کمک بزرگی میکند تا بتوانند در دنیای اقتصاد جایگاهی برای خودشان خریداری کنند. سیستم پیامک صوتی ابزاری کاملا کارا برای جذب مشتری است مزیت اصلی استفاده از این سیستم در اقتصاد قابلیت انتقال اطلاعات در کمترین زمان ممکن با بیشترین گستره دامنه ای است.

قابل بیان است که گستره استفاده از سیستم پیامک صوتی درحال افزایش است، و دلیل اصلی آن ارزان و قابل دسترس بودن این سیستم پیغام رسانی است. از این رو که یکی از راه های آسان اطلاع رسانی مه مشتریان خود است. اگر به بازار تبلیغات مجازی دقت کنید بیشتر بازدهی آن از سیستم های پیامک صوتی تشکیل شده و همین مسئله این موضوع را نشان میدهد که در آینده نه چندان دور این سیستم به یکی از کلیدی ترن و پر اهمیت ترین وسیله برای تبلیغات انبوه میشود.

طبق تحقیقات جامعی که بر روی سیستم پیامک صوتی و اثرات آن در جذب مشتری و زوایای اقتصادی آن انجام شده نشان میدهد که در چند سال آینده بیشتر تبلیغات فیزیکی جای خود را به سیستم های مجازی مانند پیامک صوتی و یا پست الکترونیکی میدهند. تحقیقات نشانداده که ممکن است تا ده سال آینده قیمت کلی شرکت های پیامک صوتی به بیش از پنجاه میلیارد دولار  برسد. دلیل اصلی رشد سریع این سیستم در بازار های جهانی پیشرفت و تکامل گوشی های هوشمند همراه است.

 برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو پیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.