سوالات متداول

سوالات متداول

به سیستمی که به صورت تخصصی برای مدیریت، ارسال پیامک صوتی به خطوط ثابت منازل و همراه طراحی شده و ابزارهای ایجاد، ارسال، دریافت و تحلیل  و نظرسنجی را در اختیار کاربر قرار می دهد، پنل یا سامانه ارسال پیامک صوتی می گویند.

خیر هیچ محدودیتی وجود ندارد ، سرویس های سامانه لیو پیامک قادرند تا 10 میلیون پیامک صوتی را در آن واحد ارسال نماید و در این مورد کاملا تست شده است.

بله این امکان وجود دارد ، ارسال انبوه دقیقا به همین منظور ایجاد شده است. نوع ارسال را روی انبوه قرار دهید.  متن را نوشته و به مرحله بعد بروید. در این مرحله تعداد ارسال را روی 10000 قرار داده و از ردیف 1 ارسال را انجام دهید. روز بعد همین روال را طی کنید فقط تعداد را روی 20000 (باقی مانده از 30 هزار تای باقی مانده ) قرار داده و ردیف را 10000 تنظیم کنید تا از ادامه ارسال روز گذشته ارسال شود.

یکی از خدمات ویژه ای که لیو برای مشتریان خود در نظر گرفته ایجاد و تهیه فایل صوتی شما با صدای گویندگان حرفه ای و استدیو ضبط صدای ما می باشد.
کاربران گرامی می توانند با ورود به سامانه و انتخاب گزینه اصوات- سفارش ضبط- محتوای متن درخواستی خود را برای ما ارسال نمایند. تمام سعی ما بر این است که برای شما بهترین و زیبا ترین فایل را با توجه موضوع متن شما تولید کنیم .
ولی درصورتی که دوست داشته باشید میتوانید گزینه های ایجاد فایل را خود انتخاب و معین کنید معمولا مشتریان ما در این مرحله فقط گوینده را انتخاب و مجدد بقیه کار را به ما میسپارند اما گزینه های دیگری هم در اختیار شما است گزینه های همچون لحن و نوع گفتار گوینده که "این موضوع همان انتقال احساس به مخاطب است" ما بر طبق موضوع متن شما بهترین را انتخاب میکنیم ولی در صورت نیاز میتوانید آن را خود تعیین کنید. و یا نحوه گفتن آدرس یا تلفن یا مواردی شبیه این که شاید دوست داشته باشید با شیوه ای خاص بیان شود در این هنگام در زمان ایجاد درخواست آنها را مشخص کنید.
شاید دوست داشته باشید که پشت زمینه متن شما آهنگ, افکت یا صدای خاصی وجود داشته باشید در این صورت باز هم میتوانید هم کار را به ما سپرده و هم فایل مورد نظر خود را برای ما آپلود کنید که ما آن را در زمینه کار شما قرار دهیم.

از طریق امکان نظرسنجی می توانید از کاربر خود بخواهید میزان تمایل یا بازخورد را به موضوع با اعداد مختلف بیان کند.
در منوی ارسال پیامک صوتی- ایجاد لیست ارسال- اگر تیک نظرسنجی فعال باشد در صورتی که در فایل صوتی از کاربر خواسته شود گزینه ای را شماره گیری نمایید امکان پذیر است و می توانید گزارش آن را در قسمت وضعیت تماس مشاهده نمایید.

در حالت دمو پيام صوتى نياز به تاييد دارد و پس از تاييد توسط واحد كنترل كيفى ما امكان ارسال پيام صوتى مهيا مى شود.
در حالت فعال تمامى مسئوليت ارسال فايل صوتى خلاف قوانين جمهورى اسلامى به عهده كاربر اكانت مى باشد.

زمان مجاز برای ارسال فایل صوتی 8 صبح تا 22 شب می باشد.
توجه: در خصوص تمایل به استفاده از ارسال 24 ساعته درخواست خود را از طریق پشتیبانی- درخواست جدید برای ما ارسال نمایید.

درخواست خود را در قسمت پشتیبانی- درخواست جدید مطرح نمایید تا بررسی شده و فعالسازی ارسال 24 ساعته انجام شود.