چهار دلیل برای رشد کسب و کارتان با استفاد از پیامک صوتی جمعی

چهار دلیل برای رشد کسب و کارتان با استفاد از پیامک صوتی جمعی
07 شهریور 1395
19:00

سیستم پیامک صوتی فقط راهی برای ارتباط با دوستانتان نیست. بلکه وسیله ای قدرتمند برای تبلیغ تمامی کالا های کسب و کار است. بخش عمده ای از مردم از گوشی همراه استفاده می کنند و بیشتر آنها از سیستم پیامک استفاده میکنند. و مهم تر از آن این مسئله است که مصرف کنندگان در این زمینه فعال تر هستند حتی بیشتر از سیستم های پست الکتریکی و یا سایت های اجتماعی، بیشتر مصرف کنندگان گوشی همراه گوشی خود را طوری تنظیم کرده اند تا موقع دریافت پیام به آنها خبر بدهد و بیشتر پیام های دریافت شده بعد از گذشت چند دقیقه از دریافت خوانده میشود.

ساده بودن

اگر شما مانند خیلی از مشتریان باشید زمانی روی کامل خواندن پیامک تلف نمیکنید. بیشتر پیامک ها در کمتر از یک دقیقه خوانده میشوند. بیشتر مشتری ها به این تبلیغات اسپم توجهی نمیکنند. و خیلی ها هم گوشی خود را بیشتر از یک بار در روز چک نمیکنند. ولی پیامک صوتی روشی راحت و موثر برای تبلیغ در رابطه با کسب وکار شما است به این دلیل که مشتری میتواند در هر زمان با آن تماس برقرار کند.

راهی بسیار سریع است

بیشتر تاثیر گذاری پیامک در رابطه با کوتاه بودن آن است. برعکس تبلیغات بلند پست الکترونیکی، پیامک جمعی به طور کلی کم تر از دو خط هستند. بعضی وقت ها هم با خود لینک و یا شماره تلفنی همراه دارند. به همین دلیل احتمال این وجود دارد که مشتری پیامک را بطورکامل مطالعه کند و تنها دلیل آن کوتاه بودن آن است. و حتی پیامک میتواند برای مشتری خوانده شود با استفاده از پیامک صوتی.

داشتن پنل پیامک صوتی برای کسب و کار های کوچک بسیار سودمند است به این دلیل که زمان زیادی را از آنها نمیگیرد. برنامه ریزی و راه اندازی پنل پیامکی کاری بسیار آسان است و نیاز کم تری به برنامه ریزی، نسبت به راه های سنتی تبلیغاتی دارد

بسیار ارزان است

یکی از مزیت های اصلی سیستم پیامک صوتی ارزان بودن آن است و کسب و کار های کوچک میتوانند از آن استفاده کنند. فرستادن پیامک جمعی راهی ارزان و ساده برای جذب مشتری در کمترین زمان ممکن است.

قوی کردن ارتباط

در ارتباط بودن با مشتری میتواند باعث پیشرفت کسب و کار شما شود، این سیستم میتواند تمامی اطلاعات را دسته بندی کند و به دسترس شما قرار دهد. و مزیت دیگر آن این است که به شما این قابلیت را میدهد که با نوع مشتری خود آشنایی پیدا کنید.

برای دسترسی به مقالات مشابه در خصوص این موضوع می توانیدبه بخش مقالات لیوپیامک مراجعه کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.