چگونه سیستم پیامک صوتی جمعی میتواند به شرکت های تبلیغاتی کمک کند

چگونه سیستم پیامک صوتی جمعی میتواند به شرکت های تبلیغاتی کمک کند
28 شهریور 1395
19:00

سیستم پیامک صوتی تمامی کسب و کار ها و شغل های مختلف را دگرگون کرده اند و همین موضوع برای شرکت های تبلیغاتی نیز پیش آمده است. پنل پیامک صوتی به شما این کمک را میکند تا بتوانید در کمترین زمان ممکن پیامتان را به مشتریانتان بفرستید.  دلیل اصلی پرطرفدار بودن سیستم پیامک صوتی راحت بودن و سریع بودن آن است و این مسئله باعث میشود تا روش فرستادن پیامک صوتی از بقیه حالت های تبلیغاتی سنتی پرطرفدارتر شود. و به همین دلیل سیستم پیام صوتی ابزاری قدرتمند برایبرای شرکت های تبلیغات انبوه به وجود آمده است.

اگر شما صاحب یک شرکت تبلیغاتی هستید، برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است تا بتوانید راه های جدید و بهتر و حتی راحت تری را برای برقراری ارتباط با مشتریان خود پیدا کنید و این موضوع باعث موفقیت شما در کار است.سیستم پیامک صوتی یکی از بهترین راه ها برای برقراری ارتباط میان شما و مشتریانتان است و به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید نه تنها مشتریان قدیمی خود را نگه دارید بلکه میتوانید با استفاده از این سیستم مشتریان جدیدی برای شرکت خود جذب کنید و همه ی این کار ها را در کمترین بازده زمانی انجام دهید.

مزیت دیگر استفاده از سیستم پیامک صوتی این است که شما با آن میتوانید مشتریان خود را به ایمیل و یا سایت شرکت متصل کنید و یا میتوانید این گزینه را در دست آنها قرار دهید تا به اوپراتور و یا مسئول قسمت سرویس های مشتریان و یا کالا تماس برقرار کنند. و دلیل دیگر آن قابل دسترسبودن به این سیستم است از این رو که امروزه بیشتر جمعیت از تلفن های هوشمند استفاده میکنند  این موضوع باعث میشود هدف قرار داردن مشتریان راحت تر باشد و برای همین این سیستم میتواند در کمترین زمان بهترین نتایج را برای شرکت شما به ارمقان بیاورد.

روش های بالا بردن فروش کالا از طریق پیامک صوتی

مهم ترین قسمت از داشتن فروش بالا داشتن مشتریان زیاد است و همین مسئله با تبلیغ درست و انبوه به وجود می آید و همین مسئله باعث میشود  یک شرکت فروش بالا و خوبی داشته باشد. شرکتی که نتواند از تبلیغات بیشترین سود را داشته باشد شرکتی شکست خورده و مرده می باشد و همین موضوع باعث میشود که تبلیغات جزو مهم ترین و پر اهمیت ترین وظایف و اهداف شرکت باشد.پیامک صوتی انبوه میتواند به شما این کمک را بکند که با کمترین سرمایه گذاری ممکن بهترین نتیجه را دریافت کنید و حتی میتوانید نتیجه ای بهتر از راه های قدیمی و سنتی تبلیغات بدست بیاورید.

با شرکت های تازه کار کمک میکند تا بتوانند نام خود را بالا ببرند

شرکت های تازه پا و جوان که معمولا سرمایه زیادی برای تبلیغات انبوه ندارند میتوانند با استفاده از پیامک صوتی به حد و میزانی دسترسی پیدا کنند که حتی با استفاده از راه های تبلیغاتی سنتی نتوانند به آن دست پیداکنند.

ارزان بودن این سیستم یکی از کلیدی ترین مزیت های استفاده از آن است.

و حالا چندین روش برای جذب مشتری بیشتر را به شما معرفی میکنیم

مشتریان خود را بشناسید و نسبت به سلیقه مشتری پیام خود را طراحی کنید

پیامک فرستاده شده را نسبت با مشتریان خود تنظیم کنید از این نظر که مشتریان دوست دارند پیامی که دریافت میکنند با کار آنها در ارتباط باشد و شما نیز باید به این خواسته مشتری احترام بگذارید و پیامک صوتی خود را نسبت با نیاز مشتری از شرکتتان تنظیم کنید.

شما میتوانید این کار را با فرستادن پیامک به مشتریان خود انجام دهید و از آنها با استفاده از سیستم پیامکی نظر خواهی انجام دهید که با دسته بندی مشتریانتان شما میتوانید پیامک هیتان را برنامه ریزی شده و دسته بندی شده برای قشر های مختلف شغلی بفرستید. شما با انجام این کار میتوانید نظر مشتریان را به کسب و کار خود بیشتر از قبل جلب کنید.

با کمی سلیقه وارد عمل شوید

سلیقه

به طور کلی متن پیام صوتی خشک و بیرنگ است و مشتری را سریع و خسته و دل زده میکند اما شما میتوانید با داشتن و استفاده کردن از کمی سلیقه متن پیامک صوتی را زنده و دوستانه تر کنید و با این کار شما میتوانید مشتری را جذب کنید. و شما میتوانید هر ماه با به روز سازی متن پیامک صوتی خودتان حالت تازه ای به حس و حال پیامک صوتی خود بدهید.

چرا استفاده از سیستم پیامک صوتی ابزاری قدرتمند برای شرکت ها است؟

آن روز ها گذشت که شرگت ها باید تبلیغات خود را در تمامی کوچه پس کوچه ها میزدند تا بتوانند مشتری جمع کنند امروزه شما میتوانید با کمترین سرمایه ممکن تبلیغات مربوط به کار و یا شغل خود را در بین مردم پخش کنید. و استفاده از سیستم پیامک صوتی یکی از راحت ترین و ارزان ترین راه ها برای پخش تبلیغات خود است به این دلیل که مشکلاتی که سیستم هایی مانند اینیل و یا تبلیغات تلویزیونی دارند را ندارد.

استفاده از سیستم های پیامک صوتی در تبلیغات انتخاباتی

پیامک صوتی خوب و مهندسی شده این پتانسیل را دارد تا بتواند نتایج انتخاباتی را به طور کلی عوض کند.

  • به شما این اجازه را میدهد تا مستقیم و همزمان با شنوندگان خود درتماس باشید
  • به شما این قابلیت را میدهد تا حس و فکر هایتان را با شنوندگان و حضار در میان بگذارید.
  • به حضار و شنوندگانتان این اجازه را میدهد که با شما و کارتان اشنا شوند
  • بیشتر از بقیه حالت های تبلیغاتی دیده میشود

کارایی های پیامک صوتی جمعی

یکی از کلیدی ترین و مهم ترین استفاده های پیامک صوتی قابلیت بروز سازی مشتریان است. دشما با استفاده از این سیستم میتوانید به راحتی مشتری را از جدید ترین تغییرات و کار ها با خبر بکنید. این کار به شما این اجازه را میدهد تا مشتری از نقشه ها و طرح های جدید سرویسی و یا کالایی باخبر بشود.

و شما حتی میتوانید با قرار دادن فرم نظر خواهی درون پیامک صوتی حتی نظر مشتری را در درون شرکت و یا کسب و کار خود دخیل قرار دهید و با این کار مشتری نسبت به خرید از شرکت شما احساس بهتری پیدا میکند

.برای دسترسی به مقالات بیشتر شما میتوانید به سایت لیو پیامک  مراجعه کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.