چگونه سیستم پیامک صوتی جمعی میتواند به کسب و کار شما کمک کند

چگونه سیستم پیامک صوتی جمعی میتواند به کسب و کار شما کمک کند
31 شهریور 1395
19:00

به عنوان صاحب یک شرکت کوچک شما هیچ وقت نباید به شرکت های بزرگ تر مرعوب شوید. شاید آنها بتوانند بوجه بیشتری داشته باشند ولی در زمینه جذب مشتری شما با آنها فرق چندان زیادی ندارید به این منظور که تکنیک های جدید تبلیغاتی میتوانند برای شما همان حجم از مشتری را جذب کنند که یک شرکت بزرگ تر میتواند جذب کند. تکنیک ها و سیستم های جدید تبلیغاتی مانند پیامک صوتی این قابلیت را دارند که با کمترین هزینه بهترین نتیجه را دریافت کنید از این نظر که تمامی کار ها دیجیتالی و با کمترین نیاز به نیروی انسانی انجام میشود و همین مسئله باعث میشود بیشترین حجم مالی از دوش شما برداشته شود.

پیام صوتی به شما این اجازه را میدهد تا در کمترین  زمان ممکن بیشترین نتیجه را از آن دریافت کنید. دلیل اصلی نتیجه گیری بالای این سیستم دسترسی بسیار زیاد مردم به گوشی های همراه است. و همین دسترسی باعث میشود هدف راحت تری برای تبلیغات انبوه باشد. بالا رفتن استفاده مردم از سایت های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرم نیز دلیل دیگر آن است، به طور کلی تبلیغات در این زمانه راحت تر و کم هزینه تر شده است و تا چند سال آینده روش های سنتی و قدیمی کم رنگ تر میشود و روش های جدید دیجیتالی جای آنها را میگیرد. ایمیل پیامک صوتی و پیامک انبوه ابزاری هستند که جایگزینی برای بنر و تبلیغات محیطی مانند بیلبرد و بروشور ها است که باعث شده تمامی شرکت ها برای تبلیغات موفق تر به آن رجوه کنند.

استفاده تکنیکی از پنل پیامک صوتی برای بهتر کردن روابط شرکت و مشتری

استفاده از این سیستم سود های زیادی دارد و دلیل آن سرعت بسیار بالای ان است و دیگری اسپم نشدن پیام شما توسط مشتریان است، و 90 درصد مواقع پیام شما توسط مشتری شنیده میشود  همین موضوع باعت بالا رفتن جذب مشتری شرکت و یا کسب و کار شما میشود.

به مشتریان خودتان این اجازه را بدهید تا راه راحت تری برای ارتباط با شما داشته باشند

با بیشتر شدن استفاده کنندگان از گوشی های همراه بازاریابی نیز راحت تر شده و دلیل اصلی آن این موضوع است که همه ی ما نمیخواهیم تلفن همراه خود را بیشتر از یک متر از خودمان دورکنیم و با کمترین لرزه آن، گوشی خود را چک میکنیم و همین موضوع برای شرکت های تبلیغاتی کلیدی است. ولی به طور کلی دلیل دیگر آن کم شدن وقت مشتریان برای تبلیغات است و این سیستم به شما این اجازه را میدهد تا در کمتر از چند دقیقه تمامی اطلاعات مورد نیز را در اختیار مشتری قرار بدهد

پنل پیامک صوتی رابطه ای سریع در اختیار میگذارد میگذارد تا بتوانید با استفاده از آن رابطه ای دوطرفه داشته باشید، و با قرار دادن نظر خواهی در زنگ پیامک صوتی میتوانید از نظر مشتری برای سرویس هایی که از شرکت و یا کسب و کار شما دریافت میکند مطلع شوید

با استفاده از سیستم پیامک صوتی اطلاعات جمع آوری کنید

یکی ازبد ترین احساس ها برای صاحبان کسب و کار ها دیدن این موضوع است که مشتریان نارازی از سرویس شرکتشان بیرون بروند، ندانستن مشتکل مشتری برای آنها سخت است. دانستن این موضوع که مشتریان شما از چه چیزی نارازی و یا ناراحت میشوند اطلاعاتی حیاطی است و سیستم پیامک صوتی میتواند بهترین وسیله برای دانستن  مشکلات عملکرد شما است. و یا شما میتوانید از نقاط قدرت شرکت خود باخبر شوید و با این کار آن را قوی تر کنید و با استفاده از این سیستم بازدهی شرکت را بیشتر کنید.

استفاده های دیگر از سیستم پیامک صوتی برای بهتر کردن سرویس های کسب و کار شما

اگر شرکت و یا کسب و کار شما سرویسی مانند وسایل زیبایی در اختیار مشتری میگذارد و یا مانند فروشگاه های لباس است، شما میتوانید با استفاده از سیستم پیامک صوتی سود های خاصی در اختیار مشتریان قرار بدهید و با این کار شما میتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنید این نوع جذب مشتری تاثیر بیشتر و عمیق تری بر روی شرکت دارد به این دلیل که مشتری نسبت به شرکت شما حس بهتری پیدا میکند و با این کار باعث میشود که استفاده از خدمات شرکتی شما بیشتر شود.

برگشت کالا توسط پیامک صوتی

هیچ کس دوست ندارد تا کالای خراب و یا متفاوتی از آنچه در ذهن داشته دریافت کند و شما میتوانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی این کار را با پیامک صوتی انجام دهید. شما میتوانید با قرار دادن بخش مشکلات در منوی پیامک صوتی خود به مشکلات کالای فرستاده شده دسترسی پیدا کنید و با استفاده از آن به مشکلات مشتریان خود رسیدگی کنید و با آن کارایی شرکت خود را بالاتر ببرید.

اطلاعات خود را بالا تر ببرید

شما میتوانید با زیاد کردن و افزایش اطلاعات درباره ی مشتریان آنها را رازی تر نگهدارید، شما میتوانید با پرسیدن روز تولد و یا روز ازدواج مشتریان در آن روز برای آنها سرویس ها و مزیت های خاصی قرار دهید و با این کار حس خاص بودن به مشتریان خود بدهید و همین موضوع باعث میشود تا مشتریان بیشتری به شرکت و یا کسب و کار شما جمع شوند

مشتریان خود را رازی نگهداری کنید

شما میتوانید با در نظر داشتن کارنامه مشتریان ثابت خود شرکت خود را طوری تنظیم کنید تا بتواند مشتریان بیشتری را جذب کند با در نظر گرفتن نقطه مشترک میان مشتریان قدرت جذل شرکت خود را افزایش دهید. سیستم پیامک صوتی به شما این اجازه را میدهد تا به سادگی و بدون نیاز به خرج اضافی و یا کار بیش از اندازه به بهترین تنیجه مورد نظر جود برسید.

به یاد اندازی از حراج ها

ششما میتوانید با استفاده از پیامک صوتی مشتریان خود را از حراج ها و یا قرار های خاص شرکتتان با خبر کنید و یا میتوانید از تبلیغات خاص و یا لحظه ای خبردار کنید و یا با تنظیم پیامک خاص شما میتوانید کالا های خاص را برای مشتری به حراج بگذارید و با فرستادن کد خاص به مشتری از حراج خاص آنها را بهره مند سازید

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر شما میتوانید به بخش مقالات لیو سایت ساز مراجعه کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.