پیام های صوتی انبوه چگونه به تجارت شما کمک می کند؟

پیام های صوتی انبوه چگونه به تجارت شما کمک می کند؟
20 دی 1395
19:00

پیام صوتی یک سیستم نوین است که شما می توانید کاربردهای فراوان آن را مشاهده کنید. به همین دلیل امروزه اقبال زیادی نسبت به این ابزار تبلیغاتی صورت گرفته است. پیامک صوتی انبوه عضوی از این خانواده بزرگ است. یک پیامک صوتی در واقع یک پیام از پیش ضبط شده می باشد که شما می توانید در یک بازه زمانی معین به تعداد زیادی از مخاطبان خود ارسال نمایید.

پیامک صوتی می تواند هم توسط خود شما و هم توسط استودیوی حرفه ای ضبط صدای شرکت ایجاد گردد. شما می توانید در این پیام به معرفی محصولات و خدماتی که دارید بپردازید و یا اینکه می توانید در مورد مشتریان خود و میزان رضایت مندی آنها از محصولات یا خدمات خود اطلاعات زیادی را به دست آورید. به هر حال انجام تحقیق نیز یکی از کاربردهای فراوان این تکنولوژی می باشد.

[مرتبط: مزایای پیامک صوتی در جذب مشتریان بیشتر برای تجارت]

در اینجا صبحت از تکنولوژی به میان آمد پس بیایید کمی در مورد ساختار این پیامک های صوتی صحبت کنیم. همانطور که گفته شد پیامک های صوتی ، پیام های صوتی از قبل ذخیره شده می باشد که می توانید آنها را به شماره های مد نظر خود ارسال نمایید. طرز کار به این صورت است که یک برنامه کامپیوتری این پیام را به همراه لیستی از شماره هایی که شما در اختیار ما قرار می دهید را در اختیار دارد. سپس طبق این لیست به شماره ها زنگ زده شده و این پیام را برای همه آنها پخش خواهد کرد.

در صورتی که شما مایل به استفاده از این سرویس باشید یک پنل کاربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می توانید از طریق آن نحوه ارسال پیام های خود را معین کنید. در این پنل ما یک پایگاه داده کامل از شماره های تمامی اپراتورهای کشور در اختیار داریم و شما قادرید به هر کدام از مشتریان این اپراتورها که بخواهید پیامک های صوتی خود را ارسال کنید. هیچ محدودیتی در این کار وجود ندارد و شما به هر تعداد و هر نوع اپراتوری که بخواهید می توانید ارسال نمایید.

پیامک های صوتی

در ضمن امکان معین کردن بازه جغرافیایی برای شماره های مد نظر نیز وجود دارد. به عنوان مثال شما می توانید معین کنید که پیام های شما به یک شهر خاص و به یک منطقه خاصی از آن ارسال شود. این پایان کار نیست و شما می توانید معین کنید که این پیام ها برای مشترکین کدام یک از اپراتورها نیز ارسال گردد. این قابلیت ها این اجازه را به تجارت و کسب و کار شما خواهد داد تا بتوانید پیامک های صوتی خود را به شکلی کاملا هدفمند و حساب شده ارسال نمایید و میزان درصد موفقیت تجارت خود یا معرفی خدمات را بالا ببرید.

[مرتبط : چرا کسب و کار شما نیاز به سیستم پیامک جمعی دارد]

پیامک صوتی انبوه به صورت برنامه ریزی شده ، یکی از بهترین خدماتی است که توسط شرکت های فعال در این زمینه ارائه شده است. زیرا شما می توانید برای طیف عظیمی از مردم این را به کار ببرید. شما با استفاده از این ابزار قادر خواهید بود پیام های صوتی خود در بازه های زمانی خاصی که از قبل معین می کنید ارسال نمایید. شما با تحقیق در خصوص این نوع از زمان ها نیز می توانید بازه های زمانی مناسب تری را برای به دست آوردن مشتریان بیشتر به دست آورید.

برنامه ریزی ارسال پیامک های صوتی برای افراد مختلف

همانطور که تا کنون متوجه شده اید این ابزار برای کاربران موبایل می باشد. اما این امکان هم هست که شما بتوانید پیامک های صوتی خود را برای شماره های ثابت نیز ارسال نمایید.

صاحبان مشاغل

اگر شما به عنوان یک صاحب شغل هستید و می خواهید به دنبال ابزاری بگردید که بتوانید از طریق آن بیشترین سطح برقرار ارتباط با مشتری را داشته باشید توصیه ما بر این است که از سیستم پیامک صوتی انبوه استفاده نمایید. شما می توانید از تکنیک زمان بندی در ارسال استفاده کنید و در نتیجه می توانید پیام های صوتی خود را در هر بازه زمانی که مایل باشید ارسال نمایید. این ابزار از لحاظ اقتصادی نیز نسبت به دیگر راه های تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

اعتماد به موسسه خیریه

با استفاده از این تکنولوژی بسیاری از موسسه های خیریه می توانند خود را به نحو خوبی به عموم مردم معرفی نمایند. آنها با این روش می توانند به صورت روزانه از تمامی افرادی که مایل به کمک کردن به این گونه از نهادها هستند استفاده نمایند.

کارخانجات معتبر

این سیستم می تواند در توسعه هرچه بیشتر مصرف کالاهای شرکت و کارخانجات بزرگ و معتبر که اکنون برای خود برندی به دست آورده اند نیز مفید باشد. مردم دوست دارند همیشه بتوانند اجناس خود را از کارخانه ها و شرکت های معتبر خریداری نمایند و این یک فرصت است که به انها اجازه بدهید کیفیت محصولات شما را به خوبی درک کرده و اقدام به خرید بیشتر از شما کنند.

نکته مهمی که در خصوص این نوع از بازاریابی وجود دارد این است که شما دیگر محدود به زمان نخواهید بود. واقعیت دنیای تبلیغاتی امروزی تغییر کرده است و شما دیگر نمی توانید مشتریان خود را در ستون های صفحات روزنامه ها به دام اندازید. امروزه مردم خیلی کمتر روزنامه مطالعه می کنند و با گسترش ابزارهای ارتباطی مختلف بخصوص در تلفن همراه ، افراد سعی می کنند تمامی نیازهای خود را از طریق همین گوشی خود برطرف سازند به همین دلیل شما باید تمامی تمرکز خود را بر روی این وسیله که بیشترین زمان را در دست مشتریان است قرار دهید و برای جذب مشتری از طریق این وسیله اقدام کنید.

سیستم ارسال پیامک صوتی به صورت انبوه در واقع راهی است که شما می توانید به وسیله آن یک ارتباط کاملا شخصی ، تعاملی و منحصر به فرد با مخاطبان خود داشته باشید. این نوع از ارتباط و این دست از تبلیغات از طریق این نوع ارتباط گیری با مشتری اگر بتواند در بازه های زمانی تاثیر گذار در طول روز اتفاق بیافتد آنگاه شما می توانید با قیمتی مناسب بیشترین حجم از مشتریان را دریک بازه زمانی کوتاه به دست آورید. و این آرزوی تمامی صاحبان مشاغل برای توسعه تجارت شان می باشد.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.