پیامک صوتی انبوه اولین گزینه برای بازاریابان

24 دی 1395
19:00

هر شغلی و هر تجاری بستگی خاصی به میزان بازاریابی دارد. در گذشته روش های دیگری برای بازاریابی وجود داشت که مردم از آن برای معرفی کالا و خدمات خود استفاده می کردند اما بایدگفت که این روش ها اکنون کمترین کارایی را دارند و مانند قبل نیستند و اثر بخشی گذشته را ندارند. در عوض آن امروزه ابزارهای دیگری برای این کار در نظر گرفته شده است. این ابزارهای جدید برای بازاریابی را می توان انقلابی در این کار تصور نمود به همین  دلیل ما بر این عقیده هستیم تبلیغات و گرفتن بازار با استفاده از سیستم های پیامکی و پیامک صوتی انبوه یکی از مهم ترین ارکان این نوع از انقلاب های نوظهور در عرصه بازاریابی می باشد.

[مرتبط : پیامک صوتی انبوه بهترین ابزار برای بازاریابی]

با رشد سریع تکنولوژی و ابزارهای مرتبط با هر کار و شغلی می توان گفت که دیگر تبلیغ کردن در روزنامه ها و مجله های مختلف نمی تواند راهکار خوبی برای به دست آوردن سود آوری بیشتر در تجارت باشد. به همین دلیل شما با رشد جامعه و سطوح مختلف آن باید سعی کنید که در این مسیر راه درست و معینی را برای معرفی بهتر کالاها و خدمات خود شناسایی کنید.

امروزه در سطح جهان شرکت های مختلف در حال استفاده از تاکتیک های متفاوتی در معرفی خدمات و کالاهای خود هستند و شما نیز به عنوان یک شرکت کوچک یا برزگ باید بتوانید خود را در این رقابت ناعادلانه زنده نگه دارید. هزینه های هنگفت تبلیغات در تلویزیون باعث شده است که تنها عده معدودی از شرکت های غول بتوانند خود را هر روز و بیشتر از قبل در اذهان مردم جای کنند. به همین دلیل بسیاری از صاحبان تجارت های کوچک خود را یارای مبارزه با این دست از افراد نمی دانند. و فکر می کنند هرگز به اندازه این شرکت ها قارد نیستند که خود را به معرفی کرده و از نزدیک با آنها ارتباط داشته باشند.

پیامک صوتی انبوه قدرتی نوظهور در عرصه تبلیغات

اما این پایان راه نیست و تکنیک های جدیدی به کار آمده است که شما می توانید از آنها استفاده کرده و خود را در میان این شرکت ها و در میان مردم بنگرید. بی شک شاید بسیاری از شما تا کنون نام پیامک صوتی انبوه را نشنیده باشید. اما باید بدانید که این تکنولوژی ای ساده است که بسیار مشابه پیامک های متنی ابنوه می باشد با این تفاوت که شما به جای متن صوت را به مخاطب می دهید.

پیام صوتی در واقع یک پیام صوتی از قبل ضبط شده می باشد. این پیام می تواند حامل تبلیغات برای محصول یا خدمات شما باشد. در مقایسه با پیامک های متنی تاثیر گذاری بسیار بیشتری را دارد و شما می توانید یک سطح از ارتباط عمیق تر را با مشتریان خود داشته باشید. از لحاظ روان شناختی هم ثابت شده است که تاثیر گفتار بسیار بیشتر از نوشتار است و بیشتر در ذهن خواهد ماند.

پیامک صوتی انبوه

امروزه این فناوری دیگر ناشناخته نیست و بسیاری از مردم با آن آشنایی پیدا کرده اند و مزایای استفاده از آن را درک نموده اند. تجارت های امروزی نیز به اهمیت این نوع از ارتباط پی برده اند و برای تاثیر گذاری هر چه بیشتر به این نوع فناوری روی آورده اند.

نکته جالبی که در مورد این نوع از فناوری می توان به آن اشاره داشت این است که هزینه آن در مقایسه با دیگر متدهای تبلیغاتی بسیار نا چیز می باشد اما شما با همین هزینه کم نیز می توانید کاری کنید که بیشترین بازده را در نوع تبلیغات خود یا معرفی کالاها و خدمات داشته باشید.

پنل پیامک صوتی انبوه

برای استفاده از این روش تبلیغاتی فوق العاده تنها که چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر و دسترسی به اینترنت است. شما می توانید از یک راه کاملا تحت وب اقدام به ایجاد و در اختیار گرفتن پنل پیامک صوتی کنید. این پنل در واقع یک حساب کاربری می باشد که به شما اجازه داده می شود از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری سیستم ارسال پیامک های صوتی انبوه استفاده نمایید.

در این پنل این امکان به شما داده شده است که بتوانید پیام های صوتی که خود قبلا ضبط کرده اید را آپلود نمایید. همچنین می توانید سفارش ساخت یا ایجاد پیام را به ما بدهید و ما تکنیک های خاصی این پیام ها را به صورت کاملا حرفه ای برای شما آماده می کنیم. به همین دلیل به شما توصیه می شود که به منظور تاثیر گذاری بیشتر کار ضبط پیام های خود را به استودیوی حرفه ای ضبط پیام های ما بسپارید.

البته این امکان نیز برای شما وجود دارد که بتوانید پیام های مد نظر خود را به صورت متن در پنل کاربری خود قرار داده و ما آنها را برای شما به صوت تبدیل می کنیم. در هر صورت انتخاب هر کدام از این گزینه ها به عهده خود شما می باشد.

[مرتبط: چرا شما برای رونق کسب و کارتان به پنل پیامک صوتی جمعی نیاز دارید]

تفکیک ارسال ها به ازاء اپراتور و منطقه جغرافیایی

ممکن است که شما بخواهید یک پیام صوتی خاص را به یک گروه خاصی از شماره های خود ارسال نمایید. فرض کنید شما مدیر یک سازمان بزرگ هستید و می خواهید برای تعدادی از کارمندان خود پیام هایی را ارسال نمایید. به همین دلیل می توانید برای بخش های مختلف سازمان خود گروه هایی را ایجاد کنید و برای هر کدام پیام های جدا گانه ارسال نمایید.

اما ممکن است که شما بخواهید برای کار تجار خود در سطح کشوری تبلیغات داشته باشید اما شماره های کافی در این زمینه ندارید. در این حالت شما نباید اصلا نگران باشید زیرا در پنل شما این امکان وجود دارد که بتوانید ارسال پیام های خود را بر اساس تفکیک اپراتورها و شماره های پراکنده در هر نقطه ای از کشور ارسال کنید. ما در پنل مدیریتی یک پایگاه داده از شماره های کامل از اپراتورهای کل کشور در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید به راحتی به مشترکین هر اپراتوری در هر نقطه ای و هر شهری پیام های صوتی انبوه خود را ارسال کنید.

همچنین شما تنها به ازاء تماس های پاسخ داده شده مبلغ را پرداخت خواهید کرد و نیازی نیست که برای تماس های از دست رفته و یا تماس های ناموفق هزینه ای را پرداخت کنید که این کار از لحاظ اقتصادی کاملا یک امتیاز می باشد.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.