نرم افزار تماس صوتی انبوه

نرم افزار تماس صوتی انبوه
20 بهمن 1395
19:00

با توسعه راه کارهای متعدد در مورد تبلیغات از طریق تلفن های همراه شاهد آن هستیم که در سال های اخیر تعداد کسانی که به سیستم های پیام های متنی انبوه روی آورده اند بسیار افزایش پیدا کرده است. اما تحقیقات حاکی از آن است که این سیستم کارایی خود را از دست داده است و مردم دیگر مانند قبل وقت برای خواندن پیام های متنی آمده به موبایل خود را ندارند. به همین دلیل بیشتر آنها حتی بدون اینکه متن پیام را کامل بخوانند آن را از گوشی خود حذف می کنند.

[مرتبط : توسعه تجارت با تبلیغات پیامک صوتی انبوه ]

به همین دلیل نیاز است که یک سیستم جدید تر با کارایی بیشتر به بازار معرفی شود که هم بتواند خواسته های صاحبان مشاغل را بر آورده کند و هم اینکه برای خوانندگان آن هم جذاب باشد. با توجه به تاثیر فراوانی که صدا در تبلیغات نسبت به متن دارد می توان گفت که استفاده از این روش بسیار کارآمد می باشد و روند استقبال از این سیستم های پیام صوتی هم بسیار بیشتر شده است.

اگر شما به دنبال یک نرم افزار برای ارسال انبوه تماس های صوتی یا همان پیام های صوتی هستید دو راه برای شما وجود دارد. اول اینکه خودتان یک سیستم ارسال پیام های صوتی راه اندازی کنید و دوم اینکه با شرکت هایی که در این زمینه فعال هستند کار کنید. راه اندازی یک سرویس یا سیستم برای این کار می تواند برای شما هزینه های زیادی را داشته باشد به همین دلیل لازم است که شما برای صرفه جویی در هزینه های خود از گزینه دوم که همان استفاده از سیستم های آماده می باشد بهره ببرید.

با داشتن یک سیستم با مالکیت خودتان امکانات زیر را ممکن است که نداشته باشید.

  1. اگر من یک سیستم یا نرم افزار مخصوص به خود در این زمینه داشته باشم آنگاه امکان اشتباه در این سیستم ممکن است حتی بسیار زیاد باشد.
  2. با وجود فناوری های VOIP و همچنین سیستم های CLUOD می توانید از یک سخت افزار بسیار ارزان تر برای این کار استفاده کنید.
  3. اگر بتوانید یک سیستم تماس کوچک هم بخرید بازهم در آینده حداقل باعث می شود که شما از دردسرهای بعدی جلوگیری کنید.

باید گفت که حتی اگر شما یک شرکت بزرگ با بودجه بزرگ هم باشید نباید برای این کار یک سیستم با بودجه زیاد خریداری کنید زیرا در آینده هم ممکن است که مشکلاتی برای شما ایجاد گردد و چالش های مرتبط با خود را نیز برای شما خواهد داشت. برخی از مشکلات یا چالش هایی که شما ممکن است در این حالت با آن مواجه شوید عبارت است از :

  • انتقال دهنده ها : یک سیستم تلفنی قوی که به عنوان گیت وی یا دروازه تماس های شما به سمت PSTN ها می باشد به دلیل اینکه شما حجم بسیار زیادی تماس کوتاه برقرار کرده اید ممکن است که شما را از لحاظ مالی هم جریمه کند. به این دلیل که شما حداقل زمان برای یک تماس را رعایت نکرده باشید. برخی از این سیستم ها این قدرت را دارند که بتوانند این گونه از تماس ها را به راحتی تشخیص داده و از ادامه یافتن آنها جلوگیری نمایند.
  • سخت افزار – اگر شما بخواهید همزمان به حدود 100 تماس با کاربران خود دسترسی داشته باشید نیاز است که بتوانید از یک سخت افزار قوی برای مدیریت بخش های مختلف ان استفاده کنید. این بخش ها هم نرم افزار قوی می خواهد و هم اینکه شما به فایروال ها ، سوئیچ ها و در برخی مواقع به اتصالات فیبر نوری نیاز خواهید داشت.
  • نرم افزار – شما هر نوه نرم افزاری را که برای این منظور نیاز داشته باشید بسیار گران می باشد و لایسنس های آن نیز بنا به نیازهای شما قیمت محصول را به صورت تصاعدی افزایش خواهد داد. اگر شما خودتان می خواهید به این کار اقدام کنید و یک نرم افزار ایجاد کنید نیاز است تا یک تیم قوی از برنامه نویسان را در کنار هم داشته باشید تا بتوانید محصولی را تولید کنید که به درستی کار کند. نرم افزاری که شما می خواهید تولید کنید نه تنها فقط پیچیدگی ندارد بلکه باید تمامی حالات مربوط به افزونگی ، سرعت و تحمل بار کاری را نیز داشته باشد.
  • زمان – این کار و تولید این چنین نرم افزارهایی کار بسیار سخت و زمان گیری هست. اگر شما چیزی نیاز دارید که می خواهید امسال از آن استفاده کنید و در سال بعدی آن را کار بگذارید بهتر است که از یک تامین کننده سرویس پیام صوتی استفاده کنید و کلا بیخیال تولید نرم افزار شوید.

خب با این توضیحات گفته شده در مورد داشتن یک سیستم صوتی از خودتان بهتر است که به بحث اصلی برگردیم. اگر شما با شرکت همانند شرکت لیوپیامک قرار داد ببندید آنگاه دیگر نیازی به صرف چنین هزینه هایی نخواهید داشت. شما فقط در ازاء چیزی که استفاده می کنید پول پرداخت می کنید. شما در این حالت هیچ نیازی به پرداخت هزینه های راه اندازی و یا نرخ های ماهیانه یا سالانه نخواهید داشت. شما در این حالت و تنها در چند دقیقه می توانید به اهداف خود در این زمینه برسید و تمامی آموزش های لازم در این مورد توسط تیم پشتیبانی به شما داده خواهد شد.  

نرم افزار ما

تماس صوتی

در شرکت لیو ما دو نوع از نرم افزار را به شما ارائه خواهیم کرد. مدل اول برای کسانی که است که می خواهند برای شرکت یا کارخانه یا هر هدف دیگری از تبلیغات پیام صوتی استفاده کنند و حالت دوم نیز برای کسانی است که می خواهند از شرکت نمایندگی دریافت نمایند. باید گفت که در هر دوحالت دسترسی به نرم افزار و پنل شما به صورت وب بیس می باشد و به این معناست که شما از هر جایی و هر زمانی قابلیت دسترسی به آن را خواهید داشت. هیچ زمان آماده به کار نبودنی را نخواهید داشت و دیگر نیازی نیست که نگران کارهای نگهداری از سیستم و دردسرهای آن باشید.

ستون فقرات و شالوده سخت افزاری سیستم های ما به صورت یک خوشه از سرورها می باشد که می تواند حجم بالایی از تماس های صوتی شما را مدیریت کند. با استفاده از پنل قدرتمند لیوپیامک این امکان را خواهید داشت که بتوانید تمامی آپدیت ها و برنامه های کاربردی جدید را بدون هیچ هزینه ای بر روی پنل خود داشته باشید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.