امکانات و مزایای سیستم پیامک صوتی انبوه

امکانات و مزایای سیستم پیامک صوتی انبوه
16 دی 1395
19:00

 

 شماره گیر خروجی

با کاربران خود می توانید به زبان آنها ارتباط برقرار نمایید. پیام های خود را می توانید با صدای خودتان ضبط کنید. همچنین می توانید از امکان تبدیل متن به صدا یا آپلود یک کلیپ و انتقال آن بلافاصله به شماره های مد نظر استفاده کنید. همچنین می توانید میزان تعداد تکرارهای تماس برای آن دسته از تماس هایی که پاسخ داده نشده است را نیز معین کنید.

راه های ساخت کلیپ صوتی :

 • با شماره های ما تماس بگیرید و از دستورالعمل های داده شده پیروی کنید و پیام صوتی مورد نظر خود را ضبط کنید. شماره تلفنی که با آن تماس گرفته اید و صدای مورد نظر را با آن ضبط کرده اید را در اختیار ما قرار دهید ما به همان شماره پیام صوتی ضبط شده شما را ارسال می کنیم تا بتوانید خودتان نیز کیفیت آن را متوجه شوید.
 • یک کلیپی که هم اکنون استفاده شده است را نیز می توانید ارسال کنید و ما از آن بهره خواهیم برد.
 • همچنین می توانید از موتور قدرتمند تبدیل متن به گفتار ما استفاده کرده وبا انتخاب یکی از صداهای پیش فرض اقدام به ضبط آن کنید.
 • استفاده مجدد از کلیپ هایی که قبلا ساخته شده است چه توسط شما و چه توسط دیگران .

شماره گیر خروجی با پاسخ تعاملی صوتی کاربر

شما می توانید ارتباط خود با مشتری را با قابلیت پاسخ تعاملی صوتی کاربر به میزان بسیار زیادی بهبود بخشید. از کاربران خود در پیام صوتی خود سوالاتی کنید و جواب های آنها را به صورت بلادرنگ دریافت نمایید. این کار برای دریافت تایید ها ، فیدبک ها و نظرات کاربران بسیار موثر است. رابط اینترنتی ما این کار را برای شما بسیار سهل و آسان می کند.

شماره های تماس های از دست رفته

شما باید بتوانید بیشترین سود را از میزان تبلیغات خود داشته باشید. بنابراین باید آمار دقیقی از میزان تعداد تماس هایی که به آنها پاسخ داده نشده است به دست آورید. شما باید تمامی تماس های از دست رفته را با یک پیامک یا یک تماس مجدد دیگر پیگیری کنید. باید بدانید که دسترسی و نتیجه گرفتن از یک تماس از دست رفته می تواند تا ده برابر یک تماس جدید موثرتر واقع شود.

تحقیق در مورد میزان رضایت مندی مشتری

در این سیستم شما می توانید بدون اینکه بخواهید هزینه زیادی را داشته باشید یک تحقیق جامع از میزان رضایت مندی مشتریان خود داشته باشید. شما می توانید فید بک و باز خورد نظرات کاربران خود را از طریق تماس صوتی در اختیار داشته باشید. شما می توانید برای گزینه های خود شماره هایی تعیین کنید و از مشتریان خود بخواهید که نظرات خود را بر اساس این مقادیر به شما ارسال نمایند.

چگونه کار می کند:

 • سوالات و پیام هایی که می خواهید مشتریان شما بتوانند به آن پاسخ دهند را ضبط کنید.
 • شما همچنین می توانید حتی متن هایی را به پیام صوتی خود اضافه کنید و ما برای شما این متن ها را به صدا تبدیل خواهیم کرد.
 • برای هر سوالی یک مقادیری را به صورت عددی تعیین کنید تا کاربران شما بتوانند به آنها پاسخ دهند.
 • شما می توانید نتیجه تحقیقات خود را به وسیله امکان پخش همگانی سیستم به دیگران نیز معرفی کنید
 • سیستم این توانایی را دارد که نتیجه این تحقیق را به صورت یک گراف قابل فهم برای شما تبدیل نماید.

متن به گفتار

با موتور تبدیل متن به گفتار ، می توانیم تمامی پیام های متنی شما را به کلیپ های صوتی ضبط شده با صدای کاملا طبیعی تبدیل کنیم. ما در حدود 100 صدای نمونه داریم که به لهجه های مختلف کشور وجود دارند. شما می توانید حتی پیام های خود را به تعداد معینی از کاربران به صورت ویژه ارسال کنید تا با آنها ارتباطی ویژه تر داشته باشید.

ضبط و ارسال آنی

شما می توانید بلافاصله پیام های صوتی خود را ضبط کرده و آنها را برای مشتریان خود ارسال کنید. به شماره های ما تماس بگیرید و صدای خود را ضبط کنید. یک گروه از مخاطبان خود را انتخاب کنید و بلافاصله پیام های خود را برای آنها ارسال نمایید. این نوع از ارسال های گروهی برای سازمان ها و نهاد های جهت اطلاع رسانی های مختلف مناسب می باشد.

تنظیم اولیه:

 • به حساب کاربری خود وارد شده و گروه هایی را برای ارسال پیام به آنها معین نمایید.
 • همچنین می توانید در دفترچه تلفن اختصاصی خود برای هر کدام از گروه ها یک نشانه خاص در نظر بگیرید تا بتوانید به صورت سریع تری دسترسی داشته باشید.
 • اضافه کردن شماره های قابل اعتماد برای دسترسی به این پنل جهت کمک کردن به شما در مدیریت این بخش

نحوه استفاده :

 • شما می توانید از تمامی شماره هایی که قبلا به عنوان شماره معتبر در سیستم ثبت کرده اید تماس بگیرید و اقدام به ضبط پیام های صوتی خود نمایید.
 • پس از ضبط صدای مورد نظر خود ، نشانه گروه هایی که می خواهید پیام های خود را آنها ارسال کنید معین نمایید.
 • تنها در صورتی هزینه شما محاسبه می گردد که به تماس های صوتی گرفته شده ، پاسخی از سوی کاربران داده شود.

پرداخت به ازاء استفاده

با سیستم هوشمند ما شما تنها به ازاء آن دسته از تماس هایی که پاسخی از سوی کاربران داده شود پول پرداخت خواهید کرد. هیچ هزینه ثابت ماهیانه ای برای شما در نظر گرفته نشده است. تنها تماس های پاسخ داده شده برای شما محاسبه خواهد شد. شما می توانید نحوه محاسبه این نوع از تماس ها را در لیست اعلام شده توسط سیستم مشاهده نمایید.

چرا باید ما را انتخاب کنید:

 • هیچ مبلغ ماهیانه یا سالانه ای از شما دریافت نخواهد شد
 • تنها تماس های پاسخ داده شما می تواند برای شما هزینه محاسبه شود
 • امکان استفاده از گزارش گیری برای مشاهده تماس هایی که با مشتریان شما برقرار شده است.

یکپارچه سازی رابط برنامه کاربردی

این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید رابط کاربردی برنامه ما را در سیستم های محلی خود یکپارچه سازی کنید. برای این کار کافیست که بخش فنی ما مراجعه کرده و در این صورت گروه پشتیبانی شرکت این امکان را در مدت کوتاهی برای شما فراهم خواهد کرد.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو پیامک مراجعه نمایید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.