برآوردهای سیاسی از طریق تماس های صوتی

برآوردهای سیاسی از طریق تماس های صوتی
22 بهمن 1395
19:00

از مردم عوام بازخورد تهیه نمایید

آیا شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهید امسال یک پخش همگانی از تماس های صوتی داشته باشید؟ آیا شما می دانستید که از طریق سیستم های تماس صوتی انبوه می توانید دقیق ترین بازخورد ها را ازسمت مشتری داشته باشید؟ یک کمپین تحقیقاتی بهترین راه برای دسترسی به عوام و جمع آوری بازخوردهای آنان برای تنظیم سیاست های شما در انتخابات می باشد.

سیستم پیام صوتی ما می تواند این کار را برای شما و هر کسی که دوست داشته باشند به صورت زنده پاسخگو باشد فراهم کند. مردم می توانند در نظر سنجی هایی که شما قرارمی دهید شرکت کنند و سوالات شما به صورت متوالی برای آنها پخش شده و آنها می توانند با توجه به هر کدام از جواب های مورد نظر کلیدی را که از پیش تعیین شده می باشد فشار دهند.

سازو کار پیام های صوتی

پیام صوتی همانگونه که از نام آن پیداست به پیام های از پیش ضبط شده ای گفته می شود که شما می توانید آنها را در یک مدت کوتاه به تعداد زیادی از افراد برسانید. برای استفاده از این سیستم تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک پنل پیام صوتی انبوه را اجاره کنید. در این پنل امکانات زیادی برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید از آنها برای پیشبرد استراتژی های خود در مراحل انتخاباتی استفاده کنید.

برای ضبط پیام های صوتی شما دو شیوه را خواهید داشت. اول اینکه شما می توانید خودتان هر نوع پیامی را که مایل باشید ضبط کرده و ان را به پنل خود آپلود نمایید. سپس می توانید پیام ضبط شده خود را به دیگران نیز به صورت انبوه ارسال کنید. راه دوم این است که متن پیام مد نظر خود را به صورت متن نوشته و آن را در پنل خود ذخیره کنید و از استودیوی حرفه ای ضبط صدا بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد.

مسلما با توجه به اهمیتی که صوت دارد و اینکه باید یک سری استانداردهایی در هنگام ضبط صدا وجود داشته باشد تا بتوانید یک صدای با کیفیت را ضبط کنید بهتر این است که از روش دوم استفاده کنید. دراین صورت شما این اختیار را دارید که معین کنید آیا گوینده متن شما برای پیام صوتی یک آقا باشد و یا خانم.

[مرتبط : خدمات سرویس پیامک صوتی برای کمپین های انتخاباتی ]

این روش متداول ترین نوع در مورد ضبط پیام های صوتی انبوه می باشد. زیرا افراد دوست ندارند که به پیام های بدون کیفیت گوش دهند به همین دلیل ضبط حرفه ای صدا می تواند بهترین گزینه باشد.

با پیام صوتی تبلیغ کنید

مسلما تبلیغات کردن در هنگام انتخابات و کمپین های انتخاباتی مهم ترین رکن برای پیروزی در انتخابات می باشد. و به این دلیل که هزینه های انتخاباتی بسیار بالا می باشد و هر کدام از کاندیداها سعی می کنند تا بهترین و موثرترین تبلیغ را با کمترین هزینه داشته باشند آنگاه استفاده از این پیام های صوتی انبوه یک روش کاملا ایده ال از لحاظ اقتصادی و همچنین میزان تاثیر گذاری بر روی مخاطب خواهد بود.

این را به خاطر داشته باشید که همیشه قدرت جذب صدا بسیار بیشتر از متن می باشد.  و اگر شما بتوانید به عنوان یک کاندیدا تبلیغات خود را از طریق صوت به گوش مردم برسانید مطمئنا تاثیر بیشتری بر روی آنان خواهد داشت. و این کار شانس شما را برای پیروزی بیشتر می کند.

همچنین استفاده از این روش در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه تر نیز خواهد بود.شما با صرف یک هزینه معقول می توانید در یک مدت بسیار کوتاه به طیف عظیمی از مردم دسترسی داشته باشید.

پیام صوتی ، قوی ترین ابزار تحقیق

شما با استفاده از سوالاتی که در پیام های صوتی می توانید داشته باشید به راحتی می توانید یک تحقیق کامل در مورد مخاطبان و مردم عوام انجام دهید. در پیام خود سوالات را مطرح کرده و برای هر کدام گزینه هایی را برای پاسخ در نظر داشته باشید. سپس سیستم به صورت خودکار دکمه هایی را به هر پاسخ اختصاص خواهد داد.

روش کار به این صورت است که سیستم قادر است با هر کسی تماس گرفته ، سوالات را برای او پخش کند و از مردم بخواهد که برای هر سوالی یک گزینه را انتخاب کرده و کلید متناظر با هر گزینه را برای هر سوال فشار دهند. پس از آن شما در پنل کاربری خود می توانید یک گزارش کامل از تعداد سوالاتی که توسط سیستم از مردم پرسیده شده است را داشته باشید و یک آنالیز از جواب هایی که افراد به سوالات شما داده اند را نیز دریافت کنید.

سوالات متداول یک تحقیق سیاسی

سوالات متداول یک تحقیق سیاسی

  • اگر زمان رای گیری شما امروز بود به چه کسی رای می دادید؟
  • شما به کدام حزب مایل هستید که رای دهید؟
  • آیا تغییر در فلان قانون خاص بر روی شما تاثیری خواهد داشت یا خیر؟
  • شما دوست دارید که بیشترین تغییر در کدام بخش انجام شود؟

استفاده از این روش نه تنها باعث می شود که مردم پاسخ های دقیق تری به شما بدهند بلکه استفاده از سیستم تماس تلفنی معمولی هزینه های زیادی را هم برای شما خواهد داشت. زیرا شما قادر نخواهید بود که به تک تک این افراد در یک بازه زمانی کوتاه تماس های سریعی داشته باشید. شما با استفاده از این روش می توانید بازخوردهای آنان را در کمتر از 24 ساعت داشته باشید.

[مرتبط : 7 دلیل استفاده از پیامک صوتی برای ارتباط با مشتری ]

نکات مهم در تحقیقات سیاسی

  • شما باید سعی کنید تا آنجایی که می توانید زمان تماس صوتی خود را کوتاه کنید زیرا هر چه این تحقیق مدت زمان بیشتری به طول انجامد احتمال اینکه افراد تا به انتها به سوالات شما پاسخ دهند بسیار کمتر خواهد بود.
  • این نکته را فراموش نکنید که شما برای هر سوالی باید جواب هایی را آماده کرده باشید
  • شما باید هدفمند عمل کنید وتنها به دنبال پاسخ سوالات اصلی خود باشید و هرگز از سوالات بی ربط استفاده نکنید.
  • سعی کنید تحقیق خود را در زمان های نزدیک ظهر انجام دهید زیرا افراد در این زمان ها وقت و حوصله بیشتری برای پاسخگویی به سوالات دارند.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.