فروش بیشتر با استفاده از پیامک صوتی جمعی

فروش بیشتر با استفاده از پیامک صوتی جمعی
10 شهریور 1395
19:00

امروزه با پیشرفت علم و افزایش راه های ارتباطی. راه های مختلفی برای تبلیخ کالا به وجود آمده است. ولی با این حال تمامی آنها به اندازه ی هم موثر نیستند، پیامک صوتی جمعی یکی از کار آمد ترین و موثر ترین راه تبلیغات است. به این دلیل که درکمترین زمان ممکن میتواند بیشترین جذب مشتری را داشته باشد. در این نوع خاص تبلیغاتی درصد بسیار زیادی از مشتریان به پیام ضبط شده شما گوش میدهند.

و همواره سیستم پیامک صوتی در تبلیغات الکترونیکی جواب دهی بیشتری نسبت به پست الکتریکی دارد. پیام صوتی بسیار موثر است و به شرکت ها این اجازه را میدهند که با صد ها و یا هزاران مشتری همزمان در تماس باشند. و این فقط یکی از چندین مزیت پیمک صوتی است.

ارزان و قابل دسترس بودن

یکی از مزیت های مهم پنل پیامک صوتی قابلیت دسترسی به صدها مشتری هم زمان است. اگر شما بخواهید همین کار را با تلفن معمولی انجام دهمید نه تنها بسیار غیر اقتصادی بلکه بسیار محدود نیز است. اما سیستم پیامک صوتی این قابلیت را دارد که به هرچند شماره که در نظر دارید دسترس پیداکند با قیمتی بسیار پایین.به همین دلیل است که کسب و کار های کوچک میتوانند با استفاده از آن کسب و کارتان را بزرگ تر و قدرتمند تر بسازند.

کمک بزرکی به شرکت ها برای بدست آوردن نظر مشتریان

وقتی که شرکت ها پیامک صوتی برای مشتریان میفرستند مشتری باید به تلفن خود جواب دهد. به این دلیل که مشتری اشتیاق کمی برای خواندن پیامک معمولی دارد. و پیامک صوتی این وظیفه را برای مشتری انجام میدهد و کار آنها را راحت تر میکند.

کمکی برای فرستادن اطلاعات مهم در حالتی کوتاه و موثر

پیامک صوتی به شرکت ها این کمک را میکند تا اطلاعات مورد نظر را به مشتری برسانند. بیشتر مشتریان از پیامک صوتی این انتظار را دارند که کوتاه بدون مزاحمت و فیلتر باشد.

به همین دلیل است که پیامک صوتی را نمیتوان نادیده بگیرید.

  • تبلیغات کلیکی اینرتنتی را میتوانید به راحتی ببندید.
  • تبلیغات کانال های تلویزیونی را میتوانید با عوض کردن کانال نادیده بگیرید.
  • تبلیغات رادیو را میتوانید یا با عوض کردن و یا با خاموش کردن متوفق کنید.
  • پیامک و پست اینترنتی را میتوانید بدون این که بخوانید از بین ببرید.

و با در نظر داشتن این نکات شرکت ها میتوانند میلیون ها تومان را صرف راه های کم تاثیر نکنند. و با استفاده از این سیستم آنها میتوانند نکاتی را که مشتری نیاز دارد در دسترس آنها قرار دهند.

آنها میتوان پیامکی رابطه با کالا به مشتریان بفرستد و با آن مشتری را برای خرید راهنمایی کنند.

جلوگیری از وقوع مشکل

به دلیل سرعت بالای پخش شدن پیامک صوتی، این احتمال برای شما وجود دارد که شرکت شما نیز به مشکل بخورد ولی سرعت بالای پیامک صوتی به وجود آمدن این مشکلات را به حداقل میرسانند. به همی دلیل است که شرکت های بزرگ، دولت ها، و مدارس از این سیستم استفاده میکنند.

به شرکت ها کمک میکند که پیام های خود را شخصی سازی کند.

شرکت ها و کسانی که در بازار های تبلیغاتی هستند میدانند که هر چه پیاک دوستانه تر و شخصی باشد مشتری را بیشتر برای جالب تر است. و پیامک صوتی این امکان را به شما میدهد تا بتوانید متنی دوستانه و جذاب برای مشتریان تدارک ببینید و همین مسئله باعث رشد چشم گیری در فروش شرکتتان میشود.

کمکی به تبلیغ از کالا های خاص

با پیامک صوتی جمعی، شرکت ها این قابلیت را میتوانند داشته باشند،که پهنای باندشان را افزایش بدهند. و این مسئله به وب سایت شرکت کمک میکند تا سئو سایت افزایش پیدا کنند

و در موتور جستجوی سایت ها به صفحه اول برسند. و این مسئله باعث افزایش در فروش و سرویس هایشان میشود. و آنها میتوانند به مشاهده کنندگان سایت سود هایی نیط بدهند.

به شرکت ها و کسب و کار ها اجازه میدهد به حجم فرششان برسند

مطالعات نشان داده است که

  1. فقط دو درصد از فروش های اینترنتی با اولین تماس برقرار میشود
  2. و تقریبا هشتاد درصد از فروشها با برخورد شانزدهم انجام میشود

با وجود پیامک صوتی میتوانند این درصد را افزایش دهید.  به این دلیل که پنل پیامک صوتی این قابلیت را به شرکت ها میدهد که برخورد با مشتریان را بیشتر کند و هرچه مشتری بیشتر با شما آشنا شود اعتماد بیشتری نسبت به شما پیدا میکنند و باعث میشود که از سرویش های شما استفاده کنند.

با افزایش جهانی استفاده کنندگان تلفن همراه در دنیا. سرویس های پیامکی و پیامک صوتی به یکی از قوی ترین و مهم ترین ابزار تبلیغات انبوه در تمامی زمینه ها تبدیل شده است. و همزمان با آن شرکت ها با استفاده از این ابزار بسیار قدرتمند این توانایی را دارند که به طوری کاملا خلاقانه پیام های خود را به مشتریان شرکت ها برسانند.

  برای دسترسی به مقالات مشابه در خصوص این موضوع می توانیدبه بخش مقالات لیوپیامک مراجعه کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.