ارسال پیام های صوتی انبوه از طریق آوامپ وآواتل

ارسال پیام های صوتی انبوه از طریق آوامپ وآواتل
10 اسفند 1395
19:00

شرکت های زیادی هستند که ممکن است با شما تماس داشته باشند وبگویند که می توانند برای شما پیام های متنی زیادی را ارسال کنند. اما همانگونه که میدانید در آنها گزنیه های زیادی برای ارسال های سفارشی پیام ها وجود ندارد به همین علت شما هزینه تبلیغات خود را پرداخت کرده اید اما به آن گونه که باید نتوانسته اید به صورت دلخواه بازخورد لازم از این پیامک ها را داشته باشید.

در این جا مقوله ای به نام استراتژی در ارسال پیام ها مطرح می گردد به این معنا که شما باید یک سری پارامترهایی را رعایت کنید که به وسیله آن بتوانید به اهداف خود از این کار دست یابید.در این مقاله می خواهیم تا شما را با دو امکان و یا شیوه ارسال پیام های صوتی از طریق سامانه پیامکی لیوپیامک آشنا سازیم.

حتما لازم به توضیح نخواهد بود که بگوییم مزایای ارسال پیامک های صوتی در مقابل پیام های متنی چقدر زیاد می باشد.به همین دلیل است که امروزه همه به سمت روی آوردن و استفاده از این پیامک ها کشیده شده اند. در واقع شاید بتوان علت اصلی آن را این مسئله دانست که استفاده از پیام های متنی به نوعی به حد اشباع رسیده است ودیگر آن کارایی قبلی را ندارد. هزینه های زیاد و عملکرد کم و از همه مهم تر عدم استقبال مردم از این نوع پیام ها باعث شده است که بسیاری از کسانی که در حوزه تبلیغات هستند دیگر این متد را به عنوان یک روش خوب در مورد تبلیغات کالاها و خدمات معرفی نکنند.

مزیت های مهم پیامک صوتی

پیامک صوتی همانگونه که از نامش پیداست پیامی است صوتی و از پیش ضبط شده که افراد مختلف میتوانند آن را به تعداد نامحدودی شماره ارسال نمایند. همانگونه که می دانید صدا در مقابل متن تاثیرگذاری بسیار بیشتری دارد و شما میتوانید از این فرصت برای تبلیغات کالاها و خدمات خود استفاده کنید.

برای استفاده از چنین امکانی تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در سایت لیوپیامک یک ثبت نام کرده باشید و پس از اینکه شما برای فعال سازی حساب خود اقدام کردید یک پنل کاربری برای استفاده از امکانات پیامک صوتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

[مرتبط : مزیت های تجاری پیامک صوتی ]

پنل پیامک صوتی و امکانات آن

یکی از مزیت های مهم استفاده از پنل این است که شما می توانید به تعداد زیادی از شماره های مد نظر خود پیام های صوتی ارسال نمایید. این نکته را مد نظر داشته باشید که شما می توانید با صدا اعجاز کنید. یعنی توان جذب و گیرایی مخاطب توسط تبلیغاتی که به وسیله صوت می شوند بیشتر می باشد. زیرا این صوت است که توسط افراد شنیده شده و در ذهن آنها جای میگیرد.

استفاده از پیامک های صوتی انبوه هم تاثیرگذاری بیشتری دارند و هم اینکه به نسبت کارایی آنها قیمت کمتری هم خواهید پرداخت و بنابراین ازلحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر خواهد بود. همچنین شما می توانید معین کنید که می خواهید این پیام های صوتی خود را به شماره های ثابت و یا شماره های همراه ارسال نمایید.

[مرتبط : معرفی پنل پیامک صوتی انبوه ]

ارسال پیامک صوتی از طریق آوامپ

وقتی که شما وارد پنل کاربری خود شوید در سمت راست منویی وجود دارد که گزینه های مدیریتی در آن دیده می شود. یکی از این بخش ها گزینه ارسال پیام می باشد که البته خود شامل زیر بخش های مختلفی مانند: ایجاد لیست ارسال ، لیست های سریالی ، لیست های هوشمند ، ارسال از آوامپ ،ارسال از آواتل ، ارسال از بانک شماره ها و آواکسل می باشد. در این مقاله می خواهیم دو نوع ارسال از آوامپ و آواتل را برای شما شرح دهیم که از موارد پرکاربرد می باشد.

آوامپ به امکانی گفته می شود که شما از طریق آن می توانید شماره هایی که می خواهید به آنها پیام های صوتی ارسال شود را از روی نقشه معین کنید. در این روش کار شما بسیار آسان است. کافیست به هر تعداد منطقه ای در هر شهری که مایل باشید این پیام ها را ارسال کنید. نحوه کار به این صورت است که شما از روی نقشه بر روی آن دسته از مناطقی که می خواهید پیام های شما به آنها ارسال شود کلیک کرده و در همانجا به شما نشان داده خواهد شد که چه تعداد شماره و از کدام اپراتور کشور وجود دارد و می توانید آن منطقه را به لیست تعداد مناطق خود اضافه کنید. شما میتوانید به هرتعداد که لازم دارید این کار را انجام دهید. سپس کلید مرحله بعد را فشار داده تا تنظیمات مربوط به بازه زمانی ارسال پیام ها و اینکه از چه روزی تا چه روزی و در چه ساعاتی از شبانه روز باشد را معین کنید. همچنین می توانید بازهم یک فیلتر نیز انجام داده و معین کنید که از آن لیست حاصله از شماره های به دست آمده از نقشه به چه تعداد از آنها ارسال کنید.

ارسال از آواتل

وقتی که شما وارد این بخش می شوید باید بر روی گزینه ایجاد کلیک کنید. سپس یک نقشه برای شما نشان داده خواهد شد و شما باید منطقه ای که می خواهید پیام های شما در ان ارسال گردد رامعین کنید. به این معنا که شما باید یک چند ضلعی از محدوده ای که می خواهید پیام های شما به شماره های ثابت این محدوده ارسال شود را معین کنید پس از این کار کافیست که بر روی دکمه استخراج شماره ها کلیک کرده و سیستم به صورت خودکار به شما خواهد گفت که چه میزان شماره ثابت در این محدوده انتخابی شما وجود دارد. پس از آن شما می توانید از این شماره های استخراج شده استفاده کرده و پیام هایی که از قبل آماده کرده اید را برای این شماره ها ارسال نمایید.

نکته ای که در مورد لیوپیامک باید گفت این است که امکان ارسال پیام برای شماره های ثابت کاملا نو و جدید است و سیستم های مشابه دیگر کمتر از این امکان بهره مند هستند. همچنین شما در پنل می توانید پیام های صوتی ارسال شده را کاملا مدیریت کرده و تنها با ازاء پیام های ارسال شده موفق هزینه را پرداخت کنید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.