مزایای بازاریابی از طریق ارسال پیامک صوتی انبوه

مزایای بازاریابی از طریق ارسال پیامک صوتی انبوه
02 دی 1395
19:00

پیامک صوتی انبوه یک تکنولوژی ارتباطی ساده است که یک پیام صوتی از قبل ضبط شده را به صد ها و یا هزاران نفر از کسانی که دارای تلفن همراه هستند در یک بازه زمانی کوتاه ارسال می کنند. اغلب نیز برای هشدارهای اجتماعی ، اطلاع رسانی ها ، برنامه های تجاری و یا اهداف توسعه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

پیامک صوتی انبوه می تواند برای طیف وسیعی از کاربردها مانند کمپین های سیاسی ، تحقیقات بر روی مشتری ، بازاریابی موبایل ، هشدارهای جلسات ، اطلاع رسانی ها ، هشدارهای اورژانسی ، یادآوری های پزشکی و غیره می باشد.

تماس های صوتی انبوه ، در واقع پیام های صوتی از پیش ضبط شده برای موبایل ها و شبکه های درون یک کشور هستند که به صورت اتوماتیک به آنها فرستاده می شوند. این تماس ها در واقع به صورت اتوماتیک در یک لحظه می توانند با چندین شماره از طریق یک لیست مدیریت شده کامپیوتری تماس حاصل نمایند و برای آنها این پیام از پیش ضبط شده را پخش نمایند. این نوع ارسال پیام های صوتی می تواند به شخصی سازی ارتباط با مشتری بسیار کمک کند.

پلت فرم تماس های صوتی انبوه این اجازه را به شما خواهد داد تا بتوانید پیام های تبلیغاتی از پیش ضبط شده خود را به زبان مورد نظر و به تمامی شماره های موجود در کشور ارسال نمایید. در واقع پیام های صوتی یک ابزار قدرتمند برای عمومی سازی پیام های تبلیغاتی برای مشتریان می باشد. اما مزیت اصلی این سیستم پیام رسانی در این است که شما میتوانید به تعداد عظیمی از مخاطبان خود در یک بازه زمانی کوتاه دست پیدا کنید.

پیامک صوتی انبوه یک پیام از پیش ضبط شده می باشد که به یک زبان مشخص برای یک عده ای خاص از مردم فرستاده می شود. به عنوان مثال در کشور هند بیش از 22 زبان و لهجه مختلف وجود دارد و به این معناست که هیچ زبان واحدی وجود ندارد که همگی آنها بتوانند آن را متوجه شوند. بنابراین پیامی تنها در یک زبان کارایی نخواهد داشت. و نیاز است که برای هرکدام از آن مناطق یک پیام با زبان خاص آنجا قرار داده شود. در سیستم پیامک صوتی انبوه نیز این امکان وجود دارد که شما بتوانید برای مناطق و شهرهای هر استانی پیامک های جداگانه ارسال نمایید این تفکیک جغرافیایی بر اساس توزیع شماره های همراه انجام می گیرد. و شما می توانید از این مزیت استفاده کرده و پیام های انبوه خود را به صورت کاملا سفارشی سازی شده و هماهنگ با نیازها و زبان آن منطقه خاص از کشور ارسال نمایید.

پیامک صوتی این امکان را به شما خواهد داد که بتوانید تجارت خود را به شکل سریعی توسعه دهید. شما می توانید اطلاعات خود را با مشتریان خود ، مخاطبان و حتی دوستانتان که در گروه های کاری یا تفریحی هستند به اشتراک بگذارید. این راهی است که شما از طریق آن می توانید احساسات و شادی های خود را به مشتریانتان انتقال دهید. شما این امکان را به مشتریان خود خواهید داد که در مورد وقایع شما با خبر گردند. شما قادرید آرزوهای خوب خود را برای مشتریان خود از طریق پیام صوتی ارسال نمایید.

البته این روش تقریبا روش گرانی برای ارتباط با مخاطبان می باشد اما شرکت لیو این امکان را داده است تا بتوانید این اهداف را با قیمت های خیلی کمتری در استراتژی تبلیغاتی شرکت یا نهاد خود داشته باشید. پیام های صوتی این امکان را دارند که به هر منطقه ای در هر شهری و در هر استانی از کشور ارسال شوند.

امکانات پیامک صوتی انبوه

 

پیامک صوتی انبوه

  • شما با این روش می توانید به روز رسانی های خود در مورد کارمندان ، افراد مرتبط با تجارت و همچنین مشتریان خود به سرعت داشته باشید.
  • شما می توانید از طریق ارسال همگانی ساده با مخاطبان خود ارتباط داشته باشید. نمونه بارز این نوع استفاده در مورد کمپین های انتخاباتی می باشد که افراد نامزد شرکت در این انتخاب ها می توانند برای پیش برد کارهای تبلیغاتی و تاثیر گذاری و معرفی خود به عموم مردم از آن بهره ببرند.
  • قادر هستید تا پیام های از پیش ضبط شده خود را به تمامی شماره های موجود در کشور ارسال نمایید.
  • سیستم های ارسال شرکت ما قادر هستند تا با تمامی شماره هایی که شما مد نظر داشته باشید تماس حاصل کرده و پیام صوتی ضبط شده شما را برای آنها پخش نمایند.
  • سیستم های ارسال پیام صوتی شرکت لیو قادر هستند تا بین تماس های موفق و ناموفق تمایز قایل شده و تنها برای آن دسته از تماس های موفق هزینه شارژ اعمال کند. همچنین تماس های ناموفق و یا پاسخ نداده شده نیز در زمان های دیگر رسیدگی شده و به آن شماره ها نیز تماس مجدد حاصل میشود و در صورت موفقیت جز تماس های شارژی شما محسوب می گردد.
  • شما می توانید هر زمان که مایل باشید از سیستم ارسال پیامک صوتی گزارش تهیه کنید و در جریان نحوه ارسال پیام ها ، میزان ، تعداد پیام های موفق ، پیام های ناموفق و بازه زمانی و محدوده جغرافیایی آنها اطلاعات کاملی داشته باشید. این گزارش ها به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید استراتژی درستی برای ارسال پیامک های خود داشته باشید. به عنوان مثال وقتی که مشاهده می کنید تعداد تماس های حاصل شده با مشتریان در یک بازه خاص کمترین پاسخ را داشته اند می توانید آنها را حذف کنید. و زمان های جدیدی اضافه نمایید. همچنین برای مناطقی که کمتر به تماس های شما علاقه نشان داده اند تجدید نظر انجام دهید و تعداد پیام های کمتری را ارسال نمایید. این کارها باعث می شود شما بتوانید مدیریت بهتری بر روی شارژ حساب کاربری خود داشته باشید.
  • سیستم های ارسال پیامک لیو به گونه ای هستند که کمترین میزان شارژ را برای ارسال پیام نیاز خواهند داشت.
  • در گزارش حاصله از سیستم پیامک صوتی شما می توانید میزان تماس های ارسال شده ، پاسخ داده شده از سوی مشتریان و تماس های رد شده را به صورت کامل با جزئیات مشاهده کنید.
  • در صورتی که مایل باشید می توانید برای یک سری اتفاق های خاصی که در سیستم رخ می دهد برای شما اعلان هایی به تلفن همراهتان ارسال گردد.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو پیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.