مزایای پیامک صوتی در جذب مشتریان بیشتر برای تجارت ها

مزایای پیامک صوتی در جذب مشتریان بیشتر برای تجارت ها
30 آذر 1395
19:00

عبارت voice sms یا همان پیامک صوتی یک پیام شخصی و از پیش ضبط شده می باشد که برای هزاران شماره معین شده و در طول مدت بسیار کوتاهی ارسال می گردد. همچنین این امکان وجود دارد که دریافت کننده پیام بتواند با پیام تعامل داشته باشد و ایشان می توانند از طریق صفحه کلید گوشی خود این کار را انجام دهند.

پیاده سازی آن بسیار آسان است و پیامک صوتی می تواند به سرعت با استراتژی های ارتباطی شما تجمیع گردد. شما باید بسیار حرفه ای تر عمل کنید و نباید صبر کنید تا مشتریان با شما تماس بگیرند.

پیامک صوتی به نام های گوناگونی مانند : پیام های صوتی انبوه ، پیام های صوتی اتوماتیک ، پیامک صوتی و پیام متنی صوتی شناخته می شوند. شما با استفاده از سامانه لیو پیامک می توانید هر نوع پیامی را که مایل باشید در سیستم ضبط کرده و آن را برای شماره های معین ارسال نمایید.

مزایا :

 • هیچ هزینه ای برای تنظیم پیام در استودیو ضبط دریافت نمی گردد. هیچ هزینه ای بابت اشتراک شما وجود ندارد. این سرویس بر پایه استفاده شما هزینه خواهد داشت و تا وقتی که از آن استفاده ای نشود هزینه دیگری نیز از شما دریافت نمی گردد.
 • هنر ضبط صدا به صورت کاملا حرفه ای در استودیوهای ما وجود دارد و با بهترین کیفیت و استانداردهای ممکن پیام مورد نظر برای شما ضبط خواهد شد تا بیشترین تاثیری گذاری ممکن را در اولین تماس با مخاطب داشته باشد.
 • شما فقط به ازاء آن دسته از مخاطبانی که پیام را دریافت و گوش کرده باشند هزینه پرداخت خواهید کرد. و کسانی که پیام را دریافت نکرده و یا به آن گوش نداده اند شامل هزینه های ارسال پیام نخواهند شد.
 • دیوایس های ما ظرفیت ارسال پیامک صوتی انبوه به تعداد بسیار بالا را دارند و شما می توانید هر میزان پیام را که بخواهید در یک بازه زمانی معین ارسال کنید.
 • تکنولوژی به کار رفته توسط گروه ما به صورتی است که شما می توانید بخش های مختلف آن را سفارشی سازی کنید
 • حتی این امکان وجود دارد که شما بتوانید پیام خود را به زبان های دیگر نیز ضبط کرده و آنها را ارسال نمایید.
 • وقتی که این پیام های صوتی به مشتریان ارسال می گردد آنها آن را در صندوق پیام های چند رسانه ای خود مشاهده نمی کنند بلکه همانند یک تماس تلفنی به آنها تحویل داده شده و با قبول تماس به پیام شما گوش خواهند داد.
 • تمامی سرویس های ما بر روی امکانات سخت افزاری خود شرکت بوده و لازم نیست تا شما هزینه ای از بابت امکانات سخت افزاری بپردازید.
 • شما با این روش یک ارتباط کاملا مستقیم با مشتریان خود خواهید داشت.
 • میزان و کیفیت بازاریابی کالاهای شما به واسطه ارتباط مستقیمی که با مشتری دارید افزایش پیدا خواهد کرد.
 • انتقال تماس پیامک صوتی با معین کردن یک سری دکمه های خاص امکان پذیر می باشد.
 • شما می توانید از طریق صفحه کلید موبایل با مخاطب خود تعامل داشته باشید. کسانی که پیام صوتی شما را دریافت می کنند می توانند از طریق صفحه کلید گوشی خود به پیام ها پاسخ دهند ، اطلاعات را وارد کرده و یا حتی برای وقایع ثبت نام نمایند.
 • شما همچنین قادر خواهید بود تا بتوانید میزان تاثیر گذاری پیام های صوتی خود را با گزارش گیری مورد ارزیابی قرار دهید. سپس می توانید اطلاعات ارزشمندی در مورد اینکه چه افرادی تماس شما را قبول کرده اند ، چه مدت از تماس را گوش داده اند و چه تعداد از آنها پاسخ به تماس داشته اند را نیز در اختیار داشته باشید.
 • سیستم های ما این قدرت را دارند تا اینکه پیش از تماس معین کنند که آیا اطلاعات دریافت کننده پیام درست است یا خیر. به همین دلیل ضریب دقت در تماس ها بسیار بالا می باشد و تماس های حاصل شده با بیشترین بهره وری صورت خواهد گرفت و دیگر خبری از تماس های پرت نخواهد بود.
 • تمام تماس هایی که تلفن آنها مشغول بوده است یا به تماس پاسخی نداشته اند نیز شناسایی شده و مجددا با آنها تماس حاصل خواهد شد.
 • امکان سفارشی سازی زمان و منطقه تماس ها به صورت کاملا سفارشی وجود دارد.

مزایای پیامک صوتی

سیستم های ارسال پیامک صوتی با یک راه جدید و نو این امکان را به سازمان ها و شرکت های مختلف می دهد که بتوانند به صورت کاملا تعاملی و شخصی با مخاطب خود ارتباط برقرار نمایند. از آنجایی که این ارتباط بر روی گوشی های همراه آنها می باشد تاثیر گذاری و اثر بخشی بسیار بیشتری نسبت به پیام تبلیغاتی یا دیگر کانال های بازاریابی دارد.

شما می توانید سیستم ارسال پیامک صوتی ما را به عنوان یکی از کانال های قوی ارتباط با مشتری خود  درنظر داشته باشید. اگر شما تا کنون با مشتریان خود از طریق این دست کانال ها ارتباط برقرار نکرده اید نیز می توانید به عنوان اولین کانال این سیستم را در برنامه و پلان استراتژیک ارتباط با مشتری خود در نظر بگیرید.

سیستم ارسال پیامک صوتی شرکت ما از لحاظ غنای شماره و تفکیک آنها بر اساس منطقه زمانی و مسکونی در وضعیت بسیار خوبی می باشد و شما در هنگام استفاده از سیستم گزینه های فراوانی در مورد ارسال پیامک صوتی در اختیار خواهید داشت.

امکانات سیستم پیامک صوتی

سیستم پیامک صوتی قادر است تا پیام مد نظر شما را به طیف وسیعی از شماره ها و مخاطبان به صورت همزمان و یا در بازه زمانی معین شده توسط شما ارسال کند. بسته به اهداف تجاری – اقتصادی شما استفاده از این سیستم می تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی با قیمت مناسب در صدر برنامه های بازاریابی شما قرار گیرد. این نکته را مد نظر داشته باشید که میزان اثر بخشی و تاثیرگذاری بر مخاطب در این نوع از بازاریابی بسیار بیشتر از روش های معمول دیگر است.

از آنجایی که شما خودتان زمان ارسال این پیام ها را معین می کنید می توانید آنها را در ساعات کاری و زمان هایی که مفید هستند ارسال کنید و بدین ترتیب بازهم بر میزان تاثیر گذاری این پیام ها خواهید افزود.

به دلیل تعاملی بودن تماس های پیامک صوتی با مشتریان شما ، از حیث بالابردن میزان تجربه ارتباط با مشتری نیز کار برای شما بسیار راحت تر خواهد بود.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.