نرم افزار پیامک صوتی جمعی

نرم افزار پیامک صوتی جمعی
09 شهریور 1395
19:00

نرم افزار پیامک صوتی جمعی به شما این اجازه ا میدهد که پیام صوتی ازقبل ضبط شده را به چندین شماره بفرستید. یکی از بهترین روش ها برای به روز سازی مشتریان در زمینه های تخفیفات و قرارداد ها است. به این دلیل که به پیام شما احساسی بهتر میدهد. شما حتی میتوانید پیامی ویژه برای مشتریانتان بفرستید به این حالت که در پیش زمینه موسیقی پخش شود . شما میتوانید به طور کاملا خود کار تمامی این کار ها را انجام دهید. به طور کلی سیستم پیامک صوتی برای یادآوری و هشدار به اعضای یک شرکت، شرکت های بیمه و تبلیغات استفاده میشود.

سرویس پیامک صوتی

برقراری ارتباط توسط یک سیستم خودکار به مشتری و پخش اتوماتیک پیامی تبلیغاتی، پشتیبانی و ا اطلاعاتی است. بعد از برقراری ارتباط تمام اطلاعات مشتری در دسترس شرکت قرار دارد. و این به شما این کمک را میکند که شمار  و تعداد مشتریان باخبر باشید.

پیامک صوتی نرم افزاری است که نیاز به تنظیم زمان و حجم زمانی دارد به این معنا است که بعد از اجرای تماس پیام ضبط شده شروع به اجرا شدن میکند. تمامی کمپانی ها در هر اندازه نیاز به این سیستم دارند به ین منظور که اگر بخواهند از نیروی انسانی برای این کار استفاده کنند نه تنها برایشان گران  تمام میشود بلکه توانایی جواب گویی به حجم مشتریان را ندارند. به همین منظور این سیستم نه تنها کار را برای شرکت آسان تر میکند بلکه کاملا راهی اقتصادی برای آنها است و نیاز به نیروی انسانی را تا حد زیادی کم میکند.

  برای دسترسی به مقالات مشابه در خصوص این موضوع می توانیدبه بخش مقالات لیوپیامک مراجعه کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.