توسعه تجارت با تبلیغات پیامک صوتی انبوه

توسعه تجارت با تبلیغات پیامک صوتی انبوه
24 شهریور 1395
19:00

در عصر مدرن همه ما دوست داریم تا تجارتمان بزرگ تر و معروف تر شود. راه های متفاوتی برای رسیدن به این هدف وجود دارد اما آسان ترین و امن ترین روش برای توسعه تجارت استفاده از روش پیامک صوتی انبوه می باشد. اجازه بدهید تا بیان کنیم که چگونه باید این کار را انجام داد. برای نیل به این هدف لازم است تا شما به یک پایگاه داده بزرگ از شماره های مردم دسترسی داشته باشید.

سرویس های بازاریابی پیامک صوتی

اگر چه در روز های مدرن ما از پیامک برای ارسال پیام های سریع استفاده میکنیم و در این کار از تکنیک های پیشرفته اینترنتی بهره میبریم. زمان آن رسیده است که وقت و هزینه قابل توجه ی را برای تبلیغات تجارت خود صرف کنید. هر تجارتی برای خود یک چشم انداز مشخص جهت استفاده از این سرویس دارد.

کاربرد پیامک صوتی انبوه در تجارت

خرید این نوع از پایگاه های داده ها میتواند به شما کمک کند. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که خرید این پایگاه داده ها ممکن است نیاز شما را به دستیابی به گروه های مورد نظر بر آورده نکند. بنابراین بهتر است تا شما تجمیعی از مخاطبین مورد نظر خود را داشته باشید.

استفاده از تکنیک های مدرن ارسال پیامک

برای ارسال پیامک صوتی انبوه نیاز است تا شما روی بخش مدیریتی پنل پیامک صوتی خود کنترل کافی را داشته باشید تا بتوانید اهداف تجاری خود را پیاده سازی کنید.

پیشنهاد های استثنایی در زمان کوتاه

آیا شما بیاز دارید که ابزار مخصوصی برای محاسبه ی هزینه پنل به صورت ماهیانه و یا هفتگی داشته باشید؟ از سوی دیگر شما نیاز دارید تا به اهداف تجاری خود دست بیابید شما میتوانید از پیامک انبوه برای ارائه پیشنهاد به مشترکین خود بهره ببرید.

ارتقاء تجارت آنلاین با پیامک انبوه

چه تعداد از مشتریان بالقوه برای شما وجود دارد و چه تعداد در گروه مشتریان مورد نظر شما هستند؟ با استفاده از پیامک انبوه شما میتوانید حجم عظیمی از مکاتبین را برای ارتقاء  تجارت خود در دست داشته باشید.

چشم انداز های بالای خود را دنبال کنید

بر طبق تحقیقات اتحادیه ملی فروش، پیام صوتی انبوه به شما کمک میکند تا به صورت حرفه ای اهداف تجاری خود را رباتیزه کنید.

ساخت رابطه قوی با مشتری

با ارسال پیامک انبوه و دریافت باز خورد از مشتریان خود میتوانید نیاز های آنها را شناسلیی کرده و خدمات خود را بر اساس آن نیاز ها ارائه کنید.

ایجاد فرا خوان برای هزینه های جدید

با استفاده از پیامک صوتی انبوه شما میتوانید به مشتریان خود آموزش دهید و فرصت استفاده از ایتم ها و امکانات بخش مدیریتی را فراهم سازید.

بازدید کنندگان را جذب وبسایت تجاری خود کنید

این کار باعث توسعه ترافیک به سمت سایت شما شده و در نتیجه رتبه شما را در موتور های جستجوگر یاهو و گوگل افزایش میدهد. برای این کار شما نیاز دارید تا در وبسایت خود چیز هایی را قرار دهید تا مشتریان شما نمونه های را در هیچ سایت دیگری ندیده باشند.

چرا مردم بازار یابی پیامکی را دوست دارند؟

نگران گروهی از مردم که مخاطب اصلی پیامک های شما نیستند نباشید.زیرا این پیام ها در واقع در دراز مدت میتوانند اثر تجاری خود را بر روی اطراف مختلف بگذارند. مردم بیشتر دوست دارند تا با ابزار هایی مانند بازار یابی ایمیل، شبکه های اجتماعی انلاین و دیگر برنامه ها پیام همیی را دریافت کنند. توصیه ما در این موارد این است که شما بتوانید کانال هایی را برای ارسال پیام های خود ایجاد کنید. اما اگر شما از یک نرم افزار برای این کار استفاده کنید آنگاه ممکن است فقط  3.38 درصد از کاربران شما مایل باشند از طریق این کانال ارتباطی پیام های شما را دریافت کنند.

روش های دیگر بازاریابی

هشدار ایمیل

روش های منسوخ شده ای مانند ارسال انبوه ایمیل به کاربران را که نتیجه ای جز اسپم شدن آنها توسط ایمیل سرور و یا خود کاربر ندارد کنار گذاشته و سعی کنید ایمیل های خود را هرچه ساده تر ایجاد کنید و برای مشتریان خود بفرستید.

تشکیل کمپین تبلیغات پیامکی

به وسیله کمپین شما میتوانید ارسال های تبلیغاتی و تجاری خود را به صورت هدفمند تری در آورده و با یک روش کاملا چراغ خاموش و پنهانی ایده های خدماتی و فروش کالا های خود را اجرایی کنید.

نظرات

برای این که بتوانید میزان بازخورد پیام های ارسال شده به مشتریان را دریابید بهتر است تا بخشی را به عنوان نظرات قرار داده و از اطلاعات آنها برای بدست آوردن میزان موفقیت پیام ها استفاده کنید.

محتوا های موثر در پیام

  • عکس ها

تصاویر میتوانند کمک کنند تا شما بتوانید خود را  هرچه بیشتر با مشتریان سازگار کنید. وقتی که یک مشتری چیزای را از شما میخرد سعی کنید تا با ارسال عکس هایی از محصولات مشابه آنها را ترغیب کنید تا دیگر محصولات شما را نیز بخرند. شما با ارسال عکس میتوانید دروازه های جدیدی برای فروش محصولات بیشتر بازکنید.

  • نو آوری

ایجاد نو آوری  یکی از مهم ترین روش هایی است که می توانید مخاطب را جذب کنید. به طور مثال میتوانید بعد از خرید توسط مشتری یک پیام مبنی بر قدردانی از خرید وی برای او ارسال کنید و او را دعوت کنید تا در ارتباطات بعدی از دیگر محصولات شما بازدید کنند.

اهمیت هدف گذاری مشتریان به وسیله سرویس های پیامک انبوه

  • پیامک صوتی خود را به انبوهی از مشتریانتان بفرستید
  • سعی کنید کارنامه ای برای خودتان تولید کنید
  • افزایش موثر در فروش شرکت
  • ارسال اطلاعات مربوط به محصولات به روش نوشتاری بسیار ارزشمند است
  • باعث افزایش معاملات میشود
  • بهبود در معرض دید گرفتن برند های موفق

هیچ موردی برای جلوگیری از رسال پیامک انبوه در مورد تجارت های مختلف وجود ندارد بازاریابی پیامکی به بهترین شکل میتواند محصولات شما را در بین تعداد زیادی از مردم ارتقاء دهد. تامین کنندگان سرویس های پیامکی قدرت فراوانی در مدیریت بازار از طریق ارسال این پیام ها به شماره های موبایل دارند.

برای دسترسی به مقالات بیشتر میتوانید به بخش مقالات لیو پیامک مراجعه کنید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.