معرفی پنل پیامک صوتی انبوه

معرفی پنل پیامک صوتی انبوه
05 اسفند 1395
19:00

امروزه پیامک صوتی به عنوان برترین ابزار تبلیغاتی شناخته شده است وتوانسته است جایگاه خود را در این بازار پر هیاهیو به نحو خوبی باز کند. کسانی که در حوزه بازاریابی و تبلیغات فعال هستند تا به حال توانسته اند که با ابزارهای متفاوتی در این زمینه کار کنند اما همه آنهایی که با پیامک صوتی آشنایی دارند به اتفاق به این موضوع مهر تایید نهاده اند که پیامک صوتی به حق بهینه ترین و کار آمدترین ابزار می باشد.

برای پیامک صوتی مزایای زیادی را می توان برشمرد از جلمه اینکه از نظر اقتصادی نسبت به سایر ابزارهای تبلیغاتی مقرون به صرفه تر می باشد. زیرا همانطور که خودتان می دانید استفاده از روش های دیگر هزینه های زیادی را در برخواهد داشت و پرداخت این هزینه های کلان برای شرکت هایی که بودجه های محدودی دارند کار بسیار سختی می باشد. تبلیغات در تلویزیون که بالاترین نوع تبلیغات می باشد تنها از عهده شرکت های بزرگ می آید و آنها در این زمینه حتی حاضرند تا هزینه های چند صد میلیاردی هم انجام دهند. به همین دلیل امروزه همه به دنبال این هستند که روشی را پیدا کنند که به وسیله آن بتوانند هم کارهای تبلیغاتی خود را به نحو خوب و تاثیرگذاری انجام دهند و هم از لحاظ مالی بسیار مقرون به صرفه تر باشد. به همین علت همه درحال رو آوردن به استفاده از پیامک های صوتی می باشند.

[مرتبط : بازاریابی شرکت های بیمه با تبلیغات پیامک صوتی ]

پیامک صوتی چیست؟

پیامک صوتی یک پیام از پیش ضبط شده می باشد که شما می توانید آن را به یک تعداد معین از شماره های ثابت و همراه در یک بازه زمانی معین ارسال کنید. اینکه شما چگونه می توانید این پیام ها را ضبط کنید نیز کار سختی نمی باشد. برای این کار کافیست که شما در سایت لیوپیامک ثبت نام کرده و پس از آن یک پنل به شما اختصاص داده خواهد شد که می توانید در آن تمامی کارهای مرتبط با پیام های صوتی خود را انجام دهید.

این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید پیام های ضبط شده توسط خودتان را نیز به داخل پنل ارسال کرده و آنها را برای شماره هایی که مد نظر دارید بفرستید. در این جا منظور از فرستادن این است که سیستم با تمامی شماره هایی که شما در لیست معین می کنید تماس می گیرد و پیام صوتی مد نظر شما را برای آنها پخش می کند. این پنل یک مجموعه سخت افزاری یا نرم افزاری می باشد که با درگاه های مختلف می تواند از تمام توان سخت افزاری خود کمک گرفته و تا بالاترین میزان تماس های همزمان را به شما ارائه کند.

پیامک صوتی

روش دومی که در تهیه پیام وجود دارد این است که شما می توانید یک متن را به داخل پنل خود آپلود کرده و پس از آن سیستم تبدیل متن به گفتار می تواند پیام ارسال شده توسط شما را به یک پیام صوتی بدل نماید. این کار باعث می شود که پیام های شما بتواند با کیفیت خوبی ضبط گردد. زیرا حتما این طور خواهد بود که شما در منزل یا محل کار دستگاه های مخصوص ضبط حرفه ای را ندارید.

اما روش سوم این است که شما کلا یک درخواست مبنی بر ضبط یک پیام با موضوع مشخص را به سیستم درخواست دهید و پس از آن استودیوی حرفه ای ضبط صدای ما می تواند این پیام ها را با استانداردهای لازم و با بالاترین کیفیت برای شما مهیا سازد.

البته یک امکان جالب دیگر نیز وجود دارد و آن اینکه شما می توانید به راحتی از نرم افزار ضبط آنلاین صدا در داخل پنل خود نیز استفاده کنید. در این صورت شما هم می توانید پیام های خود را به صورت کاملا دلخواه ضبط کنید.

[مرتبط : پیامک صوتی چیست؟ ]

قابلیت های پیامک صوتی

پس از اینکه شما توانستید پیام دلخواه خود را ضبط کنید. کافیست که یک لیستی از شماره های مد نظر خود را به سیستم معرفی کنید تا سیستم به تک تک آنها تماس داشته و پیام شما را برای آنها پخش کند. برای تهیه لیستی از شماره ها هم دست شما کاملا باز است و می توانید از گزنیه هایی در این مورد هم استفاده کنید. به عنوان مثال در داخل پنل امکان ایجاد یک گروه یا لیستی از افراد وجود دارد. گروه برای آن دسته از کسانی مناسب است که تعداد مخاطبان آنها کم اما در حوزه های متفاوتی می باشد. و شما می توانید پیام های جداگانه ای را برای گروه های مختلف ارسال کنید.

به عنوان مثال فرض کنید یک سازمان بزرگ دارای واحدهای مختلفی می باشد و مدیر سازمان می خواهد برای هر کدام از آنها یک گروه تشکیل دهد تا در مواقعی که برای آن بخش خاص از سازمان اتفاقی یا واقعه ای رخ می دهد به صورت جداگانه برای آنها تماس هایی ارسال شود تا آنها با خبر گردند.

اما لیست بیشتر برای کارهای تبلیغاتی واطلاع رسانی های کلی کاربرد دارد. شما یک لیست بزرگ از شماره ها آماده می کنید و سعی می کنید تا پیام خود را به تمامی عضوهای لیست ارسال کنید.

تهیه این لیست نیز دو حالت خواهد داشت. اول اینکه شما می توانید خودتان اقدام به انجام این کار کنید و دوم اینکه می توانید از بانک شماره های داخل پنل استفاده کنید. برای کارهای بزرگ تبلیغاتی و معرفی کالاها و خدمات پیشنهاد می شود که شما از بانک شماره های داخل پنل استفاده کنید. در این بانک لیست کاملی از شماره های دو اپراتور بزرگ و اول کشور وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید. هیچ گونه محدودیتی هم در مورد تعداد شماره ها ندارید.

[مرتبط : مزیت های تجاری پیامک صوتی ]

همچنین این امکان وجود دارد که میزان پراکندگی شماره ها از منظر منطقه جغرافیایی را هم مد نظر داشته باشید. به این صورت که می توانید بگویید می خواهید پیام صوتی شماره 1 به 1000 شماره از اپراتور شماره 1 که همگی آنها در منطقه 10 تهران هستند ارسال گردد.

این نوع از امکان با این گزینه های اضافی در هنگام ارسال به کسانی که می خواهند کارهای تبلیغاتی انجام دهند فرصت خوبی می دهد تا بتوانند تبلیغات خود را به صورت کاملا هدفمند به انجام برسانند.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو پیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.