رایج ترین خدمات پیامک های صوتی

رایج ترین خدمات پیامک های صوتی
12 دی 1395
19:00

پیامک صوتی انبوه چیست؟

فرض کنید که شرکت شما در حال ایجاد یک کار یا خدمات جدید است و نیاز دارد که تعداد بسیاری از مردم در جریان این نوع از تغییرات قرار بگیرند. در این گونه شرایط ضبط یک پیام و ارسال آن به تعداد زیادی از مردم می تواند بهترین گزینه ممکن باشد. به هر حال در جهانی که ما هستیم و برای هر چیزی باید هزینه کنیم ، فکر کنید که شما باید به ازاء هر پیام مبلغی را پرداخت کنید و حالا ببینید که باید چه مبلغ زیادی را برای تعداد انبوهی از پیام ها پرداخت کنید.

سامانه لیوپیامک این امکان را به شما می دهد که بتوانید از این نوع از امکانات با یک قیمت کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه استفاده نمایید. ما در اینجا می توانیم انواع پیامک های صوتی تبلیغاتی ، ارتقاء تجارت ، افزایش فروش و پیامک های صوتی تجاری را در اختیار شما قرار دهیم. برای این کار کافیست که شما به ثبت ما آمده و به صورت آنلاین ثبت نام کنید سپس لیستی از شماره هایی که می خواهید به آنها پیامک صوتی ارسال شود را معین کنید و یا حتی می توانید آنها در فایل های اکسل نیز به ما بدهید پس از آن هر نوع از پیام هایی را ک نیاز داشته باشید بر اساس بسته های پیشنهادی ما انتخاب کنید. و نکته مهم اینکه قیمت پیامک ها با افزایش تعداد آنها کاهش پیدا خواهد کرد.

تماس های صوتی انبوه

این نوع از تماس های صوتی در واقع پیام های صوتی از قبل ذخیره شده است که بعدا می توانید آنها را به تعداد زیادی از مشتریان خود بفرستید. این نوع از ارسال همگانی به تجارت ها این امکان را خواهد داد که بتوانند کارهای خود را به صورت گسترده ای توسعه دهند. تماس های صوتی انبوه این امکان را به شما خواهد داد که بتوانید با ارسال همگانی آن به تمام شماره های موجود در کشور شامل شماره های همراه و یا شماره های ثابت ، میزان ارتباط خود با مشتریان را افزایش دهید.

تماس های صوتی انبوه

سامانه لیو پیامک این امکان را به شما می  دهد که بتوانید این ارسال های همگانی را با قیمت های کاملا مناسبی ارسال نمایید. تماس های صوتی به شما کمک خواهد کرد که بتوانید تجارت خود را گسترش دهید. شما دراین روش می توانید اطلاعات خود را با مشتریان خود به اشتراک گذارید. همچنین می توانید اطلاعات مورد نظر را در بین دوستان یا گروه هایی که در آنها عضو هستید ارسال کنید.

در هر صنعت یا شغلی این پیامک های صوتی می تواند به شما کمک کند تا هزینه های تبلیغاتی خود را کاهش دهید.

مزایای استفاده از پیامک ها و پیام های صوتی انبوه

  • هزینه ای برای تنظیمات اولیه از شما دریافت نخواهد شد
  • هزینه ماهیانه ای وجود ندارد
  • حتی هزینه های پنهان نیز وجود نخواهد داشت
  • امکان پیام رسانی به صورت پویا
  • اعتبار سنجی به صورت نامحدود
  • قابلیت اجماع با انواع نرم افزارها
  • زمان بندی پیام ها برای ارسال

تماس های صوتی انبوه یک تکنولوژی ساده است که می تواند یک پیام صوتی از قبل آماده شده را به تعداد زیادی از مخاطبان با شماره های همراه یا ثابت در یک بازه زمانی کوتاه ارسال کند و همین بازه زمانی کوتاه مهم ترین مزیت این نوع از سرویس ها تبلیغاتی می باشد که شما می توانید باز خورد آن را در مدت کمتر از 24 ساعت به دست آورید.

پیام های صوتی انبوه در واقع تماس هایی به صورت اتوماتیک هستند که از طریق یک لیست می تواند اقدام به پخش پیام برای تعداد زیادی از مشتریان کند. شما وقتی از این نوع از تماس ها برای تجارت خود استفاده می کنید می توانید میزان تعامل شخصی و نزدیک با مشتریان خود را به صورت کاملا مناسبی افزایش دهید. و این نوع ارتباط نزدیک با مشتری یک مزیت بزرگ برای تماس های صوتی انبوه است که شما از هر روشی نمی توانید به این نوع از ارتباط دسترسی پیدا کنید.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید پیام های صوتی مد نظر خود را به هر زبان و گویشی که مایل باشید ارسال نمایید. تماس های صوتی انبوه یک ابزار قدرتمند برای اطلاع رسانی عمومی برای محصولات و برند سازی می باشد. مهم ترین مزیت این نوع از پیام های صوتی همانطور که گفته شد این است که شما می توانید در یک بازه زمانی کوتاه به خیل عظیمی از مشتریان دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این شما قادرید از همین سیستم برای ارسال پیامک های انبوه نیز استفاده کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شده و یک لیست از شماره های مورد نظر خود را وارد کنید. پیامی که ضبط کرده اید را آپلود کنید و آن را برای دیگران ارسال کنید.

در لیوپیامک یک پایگاه داده بسیار غنی متصل به شرکت مخابرات و تمامی اپراتورهای کشور وجود دارد که شما می توانید به صورت کاملا دلخواه هر کدام از این اپراتورها را انتخاب کنید و برای یکی از آنها برای چند تا از آنها پیام های خود را ارسال نمایید. همچنین امکان ارسال پیامک ها به تفکیک منطقه جغرافیایی نیز وجود دارد . مثلا شما می توانید بگویید برای شماره های اپراتور x و در شهر y و منطقه z پیام های شما ارسال گردد.

علاوه بر این برای آن دسته از کسانی که امکان یا دانش ضبط حرفه ای پیام ها را ندارند نیز این امکان وجود دارد که بتوانید از قابلیت های استودیو ضبط حرفه ای صدا استفاده کنید و پیام های خود را با کیفیت عالی و حتی با موزیک پس زمینه ایجاد کنید.

قابلیت هایی که در اینجا برای شما ذکر شد برای تمامی سیستم های پیامکی وجود ندارد و تنها برخی از این پنل ها چنین امکاناتی را برای شما مهیا خواهند کرد. این تنوع در شماره ها و اپراتورها و همچنین امکانات ارسال پیام به تفکیک بازه های جغرافیایی از جمله مواردی است که شما با ثبت نام درسایت و گرفتن پنل مدیریتی پیامک های صوتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

علاوه بر تمامی این موارد شما می توانید از امکانات مربوط به آمارگیری و آنالیز ارسال و دریافت پیامک ها و تماس های صوتی خود مطلع گشته و بر اساس این داده ها بتوانید تصمیمات خوبی در مورد استراتژی خود داشته باشید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو پیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.