مهم ترین مزیت های تماس های صوتی انبوه در معرفی خدمات

مهم ترین مزیت های تماس های صوتی انبوه در معرفی خدمات
14 دی 1395
19:00

تماس های صوتی انبوه در واقع یک تکنولوژی ساده است که یک پیام صوتی از قبل ضبط شده را به صدها یا هزاران شماره ثابت یا همراه در یک بازه زمانی کوتاه ارسال می کند.

تماس های صوتی انبوه ، تماس های صوتی اتوماتیکی هستند که شامل یک لیست مدیریت شده از شماره هایی می باشد که به صورت چند تایی با آنها تماس حاصل شده و یک پیام صوتی معین زا برای تمامی شماره های موجود در لیست پخش می کند. این نوع از ارسال پیام های صوتی به صورت انبوه این مزیت را دارد که بتوانید پیام های خود را به صورت کاملا شخصی و مفید به کاربران خود منتقل سازید.

پیام های صوتی انبوه این اجازه را به شما خواهد داد که بتوانید پیام های تبلیغاتی از پیش ضبط شده را به زبان هایی که مایل هستید ارسال نمایید. پیام های صوتی انبوه یک ابزار قدرتمند برای سیاست گذاری و برند سازی کالاها ، محصولات و خدمات می باشد. مهم ترین مزیت پیام های صوتی این است که شما می توانید پیام های خود را به تعداد زیادی از مخاطبان خود به صورت کاملا امن و در یک حالت خصوصی و در یک بازه زمانی کوتاه ارسال کنید. این کار برای عملیات هایی که نیاز است تا در یک مدت کوتاه انجام شوند بسیار مفید است زیرا شما می  توانید حداکثر در دو روز باز خورد پیام های ارسال شده برای مشتریان خود را مشاهده نمایید.

همچنین شما می توانید از این سیستم همانند سیستم های ارسال پیامک متنی استفاده کنید. برای این کار کافیست تا در سایت ثبت نام کرده و ایجاد حساب کاربری کنید. سپس یک پنل پیامک صوتی برای مدیریت پیام هایی که می خواهید ارسال کنید در اختیار شما قرار خواهد گرفت و از طریق آن می توانید یک لیستی از پیام هایی را که می خواهید به دیگران ارسال شود معین کنید. سپس حساب کاربری خود را شارژ کرده و به راحتی و با زدن یک دکمه می توانید این پیام ها را ارسال کنید.

سفارشی سازی نحوه ارسال پیام های صوتی

قابلیت مهم دیگری که در پنل پیامک صوتی وجود دارد این است که شما می توانید در صورتی که لیستی از شماره ها در اختیار ندارید و یا یک گروه خاصی را مد نظر ندارید که بخواهید به آنها پیام های خود را ارسال کنید کافیست تا از پایگاه داده قوی سایت ما استفاده کنید. در این پایگاه داده ها تعداد بیشماری از شماره های اپراتورهای مختلف کشور وجود دارد و شما می توانید برای هر کدام که مایل باشید و به هر تعداد که بخواهید پیامک های خود را ارسال کنید.

همچنین امکان ارسال پیام های صوتی به تفکیک منطقه جغرافیایی وجود دارد. بدین معنا که شما می توانید پیام های صوتی خود را به یک شهر خاص و برای مشترکین یک اپراتور خاص و حتی در یک منطقه جغرافیایی خاص از آن شهر ارسال کنید. در کنار این مسئله شخصی سازی زبان ارسال پیامک را نیز اضافه کنید.

همانطور که گفته شد شما می توانید پیام های صوتی از پیش ضبط شده را برای مشتریان خود ارسال کنید به این معنا که می توانید خودتان اقدام ضبط این پیام ها کرده و آن را به پنل خود مدیریت کنید. و اگر که شما با تکنیک های این کار آشنایی لازم ندارید نیز باز هم جای نگرانی نیست و شما می توانید این کار را به استودیوی ضبط پیام حرفه ای ما بسپارید. ما در این جا می توانیم پیام های صوتی تبلیغاتی شما را با بهترین کیفیت و بیشترین اثر گذاری آماده کرده و شما این پیام های صوتی حرفه ای را برای کسانی که می خواهید ارسال کنید.

این نکته را مد نظر داشته باشید که در مورد پیام شما می بایست دقت زیادی داشته باشید زیرا لحن ، نوع و جنس صدا و داشتن یا نداشتن موسیقی پس زمینه همگی عواملی هستند که در میزان گیرایی و جذب مشتری بیشتر برای تجارت شما توسط پیام های صوتی بسیار تاثیرگذار است. مسلما یک پیام صوتی که با تکنیک های خاص در استودیو ضبط می گردد تاثیر بیشتری بر روی افراد دارد تا اینکه شما بخواهید خودتان اقدام به ضبط صدا کنید.

همچنین شما این پنل به شما اجازه خواهد داد که معین کنید پیام صوتی خود را می خواهید به کدام زبان و کدام لهجه ضبط کنید و به کدام بخش از کشور آن را ارسال نمایید. بنابراین شما با این روش می توانید تعداد زیادی از مخاطبان را در یک بازه زمانی کوتاه با طیف بیشتری از تنوع در اختیار داشته باشید.

راه کار پیام رسانی از طریق تلفن ، یک تماس هوشمند اتوماتیک است برای به دست آوردن هزاران نفر و ارسال پیام های صوتی خصوصی به بسیاری از انها و همچنین پاسخ به آنها در همان بازه زمانی کوتاه . این سیستم پیام های ضبظ شده از سمت شما را که برای ما ارسال کرده اید به همان لیستی از شماره ها که معین کرده اید ارسال می کند. از آنجایی که این کار به صورت کاملا خودکار انجام می شود هیچ دخالت انسانی در آن وجود ندارد بنابراین میزان اشتباه در این حالت به صفر خواهد رسید. همچنین وقتی که یک انسان اقدام به تماس کند تا چند پیام اول انرژی لازم برای پیام را دارد ولی پس از مدتی با کم شدن انرژی ممکن است پیامی که به مشتری داده می شود کارایی لازم را نداشته باشد و نتواند آنگونه که باید مشتری را ترغیب به استفاده از خدمات شما کند.

کاربردهای استفاده از تماس صوتی

کاربردهای استفاده از تماس صوتی

 • گزارش تعداد تماس های پاسخ داده شده توسط مشتریان
 • ارسال هشدار در مواقع ضروری
 • ارتقاء کمپین های سیاسی
 • یادآوری برای مراسم های خاص
 • بازاریابی برای محصولات و خدمات
 • اطلاع رسانی های عمومی
 • امکان معین کردن پاسخ های مثبت یا منفی از سوی کاربران
 • امکان جمع آوری کمک های مالی در اقدامات بشر دوستانه
 • پشتیبانی از سیستم در موارد خاص
 • امکان ضبط و پخش همگانی تماس های صوتی با توجه به سلیقه شما و حتی توسط خود شما
 • برنامه ریزی برای ارسال پیام های صوتی در بازه های زمانی متفاوت
 • یادآوری برای مراقبت های پزشکی
 • معرفی خدمات برای آژانس های بیمه
 • معرفی خدمات و تورها و برناه های سازمان های گردشگری
 • خدمات رسانی وقایع برای دانشگاه ها و مراکز آموزشی 

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.