مهم ترین خدمات قابل ارائه توسط پیامک صوتی انبوه

مهم ترین خدمات قابل ارائه توسط پیامک صوتی انبوه
06 بهمن 1395
19:00

خدمات پیامک صوتی انبوه یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند است که بسیاری از شرکت ها و صاحبان تجارت سعی کرده اند تا از آن استفاده کنند. امروزه این نوع و سبک از تبلیغات یک روش نوین و جدید برای ارتباط بیشتر با مشتریان به شمار می آید. اگر شما سعی کنید که پیام صوتی خود را به صورت کوتاه و هدفمند شده قرار دهید انگاه می توانید به راحتی ارتباط موثر لازم با مشتری را به دست آورید.

نرم افزار پیامک صوتی انبوه این امکان را به شما خواهد داد که می توانید در یک بازه زمانی کوتاه تعداد بسیار زیادی پیام را دیگران ارسال نمایید. این روش بهترین راه حل ممکن است برای اینکه شما بخواهید پیام های خود را به صورت مستقیم به شماره های موبایل و یا شماره های ثابت ارسال نمایید. و می توانید در هر جایی که آنها هستند با آنها ارتباط برقرار کنید. و اینکه ارسال ایمیل های تبلیغاتی به همان میزانی که پیامک صوتی تاثیر گذار است اثر دهی ندارد.

در این مقاله می خواهیم به این مسئله اشاره کنیم که چه دلایلی باعث شده است که ادعا می کنیم این کار و این روش تبلیغاتی بسیار قابل قبول می باشد.

امروزه مردم بیشتر با موبایل خود کارهایشان را انجام می دهند

 موبایل به صورت روز افزونی در حال بدل شدن به یک وسیله مهم در زندگی مردم می باشد. مردم بیشتر فعالیت هایشان را با موبایل انجام می دهند و بیشترین وقت خود را نیز با موبایل سپری می کنند. و به همین دلیل که ارتباط مردم با موبایل زیاد است می توان نتیجه گرفت که تبلیغات از این طریق می تواند تاثیر گذاری زیادی داشته باشد.

نرخ بهره وری بالا

یک پیامک صوتی ساده می تواند بسیار موثر تر از یک پیام متنی باشد. زیرا مردم ممکن است با دیدن پیامک های متنی تبلیغاتی بدون اینکه حتی آن را کامل بخوانند ، آن را از گوشی خود حذف نمایند. از طرفی مردم دیگر امروزه فرصتی برای خواندن این پیام ها ندارند. اما وقتی که شما پیام های صوتی ارسال می کنید بیشتر آنها به این پیام ها گوش می دهند. و شما از این طریق می توانید به راحتی کالاها و خدمات خود را به مشتریانتان معرفی کنید. همچنین تاثیرگذاری پیامک صوتی بسیار زیاد است و این پیام های شما در ذهن مخاطبانتان به مدت خیلی بیشتری نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی خواهد ماند.

[مرتبط : چگونه سیستم پیامک صوتی جمعی میتواند به شرکت های تبلیغاتی کمک کند]

قابل اعتماد و مقرون به صرفه

پیامک صوتی از جمله قابل اعتماد ترین ابزارهای تبلیغاتی در رساندن پیام می باشد به همین دلیل بیشتر صاحبان مشاغل و کسب و کار می توانند اطمینان داشته باشند که می توانند به صورت صددر صدی با مخاطبان خود ارتباط داشته باشند. این روش همچنین بسیار از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. اگر شما یک مقایسه از قیمت های این روش با دیگر روش های تبلیغاتی داشته باشید آنگاه می توانید متوجه شوید که چقدر از لحاظ مالی به نفع شرکت شما خواهد بود. شما دو هدف را به دست خواهید آورید اول اینکه از لحاظ مالی امتیازات بیشتری دارد و هم اینکه از لحاظ تاثیرگذاری می توانید به موفقیت های بیشتری دسترسی داشته باشید.

نرخ پاسخگویی بالا

این مزیت باعث می شود که شما بتوانید خود را به سرعت در نزد مشتریان خود به یک شرکت شناخته شده تبدیل کنید. این سیستم یک راهکار خوب برای به دست آوردن عایدهای بیشتر برای شرکت شما می باشد.

مدیریت ارتباط با مشتری

برای اینکه شما بتوانید میزان و سطح بالاتری از ارتباط با مشتری را در اختیار داشته باشید می توانید از این ابزار به صورت پیوسته و کاملا تعاملی استفاده کنید. شما می توانید در زمان های خاصی که مایل هستید اقدام به ارسال پیامک های صوتی برای مشتریان خود کنید و از آنها بخواهید که به صورت تعاملی به این پیام های شما پاسخ دهند.

افزایش فروش محصولات با پیامک های صوتی

امروزه گزینه های زیادی برای بازاریابی و سرویس های مرتبط با آن وجود دارد. یکی از بهترین روش ها از لحاظ بازگشت سرمایه و مقرون به صرفه بودن از جمله مهم ترین مزیت های پیامک صوتی می باشد.

افزایش فروش محصولات با پیامک های صوتی

اگر شما بتوانید یک کمپین پیامک صوتی انبوه خوب راه اندازی کنید فروش شما بیش از 200 درصد افزایش پیدا خواهد کرد. بسیاری از برندهای مطرح نیز از این روش برای ارتقاء محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. چند تکنیک افزایش فروش محصولات به صورت خلاصه عبارتند از :

  • خوش آمد گویی به مشتریان جدید

ارسال پیامک های صوتی خوش آمد گویی به تعداد زیادی از کسانی که به عنوان مشتری جدید شما محسوب می شوند می تواند به آنها بگوید که شما مایل به ارتباط برقرار کردن با آنها هستید و حضور آنها برای شما مهم می باشد. در این صورت می توانید یک درجه بالایی از ارتباط با مشتری را داشته باشید.

  • پیشنهاد برای تخفیف

ارائه تخفیف برای بسیاری از مشتریان می تواند یک گزینه جذاب در بازاریابی و جذب مشتری بیشتر باشد. شما برای استفاده بهتر از این روش می توانید با ارسال پیامک های انبوه به مشتریان خود آنها را از این تخفیف ها باخبر سازید. به همین دلیل می توانید در قالب پیامک های صوتی از این ترفند استفاده کرده و تعداد بیشتری از افراد را برای ارتباط و خرید کالا یا خدمات خود بهره مند سازید.

  • کوپن های تخفیف موبایل

شما علاوه بر اینکه می توانید مشتریان را از تخفیف های مورد نظر در پیامک های صوتی آگاه نمایید با قرار دادن کوپن های تخفیفی در پیام های متنی هم می توانید کار فروش خود را صد درصدی انجام دهید. روش کار به این صورت است که شما از طریق نصب و راه اندازی یک سیستم تلفن گویا یا همان IVR در بستر پیامک صوتی مد نظر خود اقدام به دریافت پاسخ های مثبت در مورد خرید کالا یا خدمات کنید. سپس شماره کسانی که در این حالت می خواهند با شما همکاری کنند را در یک لیست ذخیره کرده و از طریق پیامک های متنی کدها و یا همان کوپن های تخفیفی که در نظر گرفته اید برایشان ارسال کنید. همچنین برای اینکه شما از فرستادن این کدها برای مشتریان متضرر نشوید می توانید برای آن کوپن ها یک بازه باطل شدن نیز قرار دهید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر در این زمینه می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.