پیروزی در انتخابات با پیامک صوتی

پیروزی در انتخابات با پیامک صوتی
17 فروردین 1396
19:00

همه شما می دانید که کشور عزیزمان ایران در حال نزدیک شدن به بزرگترین رویداد سیاسی خود یعنی انتخابات ریاست جمهوری می باشد. بنابراین برای آن دسته از نامزدهای انتخاباتی که می خواهند عملکرد خوبی در این زمینه داشته و شانس خود را برای انتخاب شدن بیشتر کنند نیاز است که حضوری کاملا مثبت و موثر در این زمینه داشته باشند.

همانگونه که مطلع هستید شاید بتوان پاسخگویی به نیازهای مردم را از جمله مهم ترین فاکتورهای پیروزی در انتخابات دانست اما قطع به یقین داشتن یک کمپین قوی انتخاباتی یک ویژگی متمایز است که همه نامزدها به کارکردهای این گونه کمپین ها واقف بوده و تاثیر کلان آن را به خوبی می شناسند. در این مطلب می خواهیم تا مهم ترین تکنیک های مرتبط با بهبود عملکرد این کمپین ها را داشته باشیم.

[مرتبط : خدمات سرویس پیامک صوتی برای کمپین های انتخاباتی ]

بگذارید با شما شفاف صبحت کنیم. تاثیرگذارترین روش قابل استفاده در تبلیغات انتخاباتی این است که شما از صدا و تاثیرات قوی و شگرف آن بر مخاطب خود برای بیان اهداف سیاسی انتخاباتی خود استفاده کنید. صدا مقوله ای است که تاثیر چندین برابری نسبت به ابزارهای نوشتاری و کلا نوشتار دارد. پیام هایی که از طریق صدا به دیگران ارسال می شود ماندگاری بیشتری در ذهن دارند و شما قادر هستید تا خود را بیشتر در ذهن مخاطبان و مردمی که می خواهند رای دهند ، جای دهید.  به همین دلیل از لحاظ تاثیر گذاری ، یکی از مهم ترین فاکتورهایی که شما باید حتما بر روی آن یک حساب ویژه باز کنید همین مسئله است.

مقرون به صرفه بودن

اما این نکته را بدانید که کلا تبلیغات در کمپین های سیاسی هزینه های زیادی را در بر خواهد داشت و صرفه جویی در هزینه ها در کنار عملکرد خوب و موثر نکته ای است که تمامی کاندیداهای انتخاباتی سعی دارند تا به آن دست پیدا نمایند. تبلیغات کلا کار بسیار هزینه بری می باشد. اگر شما بخواهید به صورت خیلی گسترده کار کنید قطعا باید هزینه های نجومی صرف این کار کنید که البته شاید آنچنان کارایی لازم را هم نداشته باشند. اما یک روش خوب و ارزان هم وجود دارد و آن هم استفاده از ظرفیت بالای صدا در جذب مخاطبان می باشد. به دلیل اینکه صدا تاثیر غیرقابل انکاری نسبت به متن دارد لازم است که شما حتما از این ابزار استفاده کنید. علاوه بر اینها نرم افزارهای انتشار صدا دارای سرعت بسیار بالایی هستند و با توجه به قیمت مناسبی هم که در ارائه خدمات مبتنی بر صدا وجود دارد  ایده آل ترین گزینه ممکن برای این نوع موارد است. شما با این تکنیک می توانید در مدت زمان کم و با صرف وقت کمتری به طیف بیشتری از مخاطبان و حمایت کنندگان دسترسی داشته باشید.

ارتباطی از جنس نزدیک و نزدیک تر!!!

 

ارتباط نزدیک تر با مخاطبان در کمپین های سیاسی

قطعا اطلاع رسانی و نحوه آن می تواند تاثیر زیادی در جذب حمایت کننده برای کاندیداها دارد. با استفاده از سرویس های پیام صوتی شما می توانید به این هدف به راحتی دست پیدا کنید. شما تصور کنید که مردم پس از پاسخگویی به تماس ، صدای کاندیدای مورد نظر خود را بشوند و این باعث می شود که آنها بتوانند شما را بیشتر مورد توجه قرار دهند. پیشنهاد ما به شما این است که از اپراتور پیام صوتی لیوپیامک استفاده کنید. کاری که شما باید انجام دهید بسیار آسان است و کافیست که شما در کمپین خود پیام ها و شعارهای تبلیغاتی مورد نظر خود را آماده کرده و آنها را درقالب یک فایل صوتی آماده کنید. آنگاه با استفاده از اپراتور پیامک صوتی لیوپیامک می توانید این پیام تبلیغاتی خود را به گوش میلیون ها نفر برسانید.

ازجمله فاکتورهای مهمی که در ارسال یک پیام صوتی موفق وجود دارد نحوه بیان و ضبط پیام است. در استودیوی ما این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید صدای خود را با بهترین کیفیت ضبط کرده و با قرار دادن یک موسیقی پس زمینه ایده آل پیام خود را در چهارچوب یک فریم 30 تا 50 ثانیه ای به مخاطبان خود ارائه کنید. اما این امکان تنها کاری نیست که ما برای شما به عنوان اپراتور انجام می دهیم. لازم است که بدانید امکانات دیگری هم وجود دارد که می توانید از آنها برای ارسال پیام به صورت هدفمند و در بازه های زمانی خاص ارسال کنید.

[مرتبط : آموزش ضبط حرفه ای صدا برای تبلیغات پیامکی ]

زمان بندی در ارسال پیام مقوله ای است که شما باید در مورد آن بسیار هوشمندانه عمل کنید و پیام های خود را به صورت انبوه و در بازه های زمانی خاص ارسال کنید. زیرا کوچکترین بی دقتی و سهل انگاری در زمان ارسال پیام و یا انتخاب نادرست موقعیت زمانی ارسال باعث خواهد شد تا شما نتوانید به اهداف انتخاباتی خود دست پیدا کنید. اما نباید نگران این موضوع باشید زیرا شما در صورت استفاده از پنل پیامک صوتی قادر خواهید بود تا بازه های زمانی ارسال پیام ها را به صورت کاملا دقیق معین کنید. حتی این امکان وجود دارد که معین کنید می خواهید در یک بازه خاص چه تعداد پیام برای مخاطبان و یا مردم عادی ارسال گردد.

در مورد ارسال پیام های صوتی دو امکان ویژه تعریف شده است که می تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک بسیار زیادی کند. مورد اول استفاده از آوامپ می باشد. در واقع شما از طریق این امکان می توانید به از روی نقشه یک منطقه جغرافیایی خاص از یک استان و یا شهر را معین کرده و تعداد شماره های آن منطقه را مشاهده کرده و سپس معین کنید که برای این تعداد شماره های همراه در آن منطقه چه تعداد پیام و در چه بازه های زمانی ارسال گرد.

[مرتبط : ارسال پیام های صوتی انبوه از طریق آوامپ وآواتل ]

قابلیت دوم استفاده از آواتل است که شما بر اساس آن می توانید معین کنید که این پیام صوتی به چه تعداد از شماره های ثابت در یک منطقه یا یک گستره جغرافیایی خاص ارسال گردد. در صورتی که شما بتوانید به صورت همزمان از این دو امکان استفاده کنید قادر خواهید بود که هم به مخاطبان دارای تلفن همراه و هم کسانی که دسترسی به تلفن ثابت دارند ، دسترسی داشته باشید.

با توجه به اهمیتی که انتخابات دارد توصیه اکید ما بر این است که فرصت فراهم شده در جذب مخاطب و حمایت کنندگان سیاسی را از دست نداده و از این امکان که تاثیرگذاری بسیار زیادی هم برای شما دارد به نحو مطلوبی بهره ببرید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.