تماس های صوتی انبوه و کاربردهای آن

تماس های صوتی انبوه و کاربردهای آن
10 بهمن 1395
19:00

تماس صوتی انبوه یا همان پیامک صوتی انبوه یک تکنولوژی ساده است که از طریق آن می توانید یک پیام صوتی از پیش ضبط شده را به n شماره دلخواه از مشتریان خود ارسال کنید. در نهایت اینکه تماس های صوتی انبوه یک پروسه کاملا اتوماتیک است ، و نیازی به هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد تا این تماس ها برقرار گردد.

شما در اینجا فقط کافیست که یک پیام از پیش ساخته شده را معین کنید و سیستم به صورت خودکار شروع به گرفتن تماس به مخاطبانی که شماره های آنها از طریق یک لیست به آن داده شده است می کند و سپس پیام شما برای تمامی این تماس ها پخش خواهد گردید. در این جا می خواهیم به مهم ترین کاربردهای تماس های صوتی انبوه اشاره کنیم.

کاربردهای پیامک صوتی انبوه

 1. رهبری کردن

یک پیام تبلیغاتی از پیش ضبط شده به صورت اتفاقی به یک لیست از کاربران ارسال می شود. تا به وسیله آن بتوانید محصولات یا خدمات خود را معرفی کنید. کسانی که به این نوع از محصولات علاقه ای داشته باشند پاسخ هایی را به این گونه از تماس های صوتی می دهند و در این صورت شما می توانید نسل تولید کالا یا خدمات خود را به عنوان رهبر معرفی نمایید.

[مرتبط : استراتژی های پیامک صوتی برای فروش بیشتر محصولات]

 1. اعلام کننده وقایع

مردم همیشه انتظار این را می کشند که شما آنها را برای وقایع مهم مانند عروسی ها ، نامزدی ها ، ختم ها و یا هر اتفاق مذهبی یا غیر مذهبی انها را دعو کنید. بنابر این شما می توانید از این سرویس ها به نحوی که خودتان مایل باشید استفاده کنید.

 1. ترقی کمپین های سیاسی

یکی از مهم ترین کاربردهای پیامک صوتی این است که شما بتوانید از آن برای جذب بیشتر مردم در کمپین های سیاسی استفاده کنید. شما می توانید پیام های تبلیغاتی خود را در این سیستم ثبت کرده و آن را به هزاران نفر ارسال کنید. همچنین می توانید از آنها برای گرفتن آراء مردم استفاده کنید.

 • ارسال پیام های همگانی به داوطلبان
 • مخفی کردن برگه رای شخص غایب تا زمان حضور مجدد او
 • به خاطر آوری وقایع و زمان های انتخاباتی
 • جمع آوری اعانه بیشتر برای کمپین های انتخاباتی
 • تماس های خودکار برای دریافت آراء مشتریان
 • پیاده سازی سریع
 • مدیریت کمپین
 • گزارش گیری وب بیس
 • صرفه جویی در پول در تبلیغات کمپین های سیاسی

[مرتبط : قدرت پیامک صوتی و سود های آن در کمپین های انتخاباتی]

 1. خدمات مالی

خشنودی و رضایت مشتری یکی از مهم ترین کارهایی است که شما می توانید برای بهبود وضعیت مالی خود داشته باشید. تحقیقات ما به روشنی نشان داده است که یک رابطه مستقیم بین میزان رضایت مندی مشتری و ضریب تبدیل شدن او به یک خریدار می باشد. به همین دلیل پیام رسانی به صورت اتوماتیک یک ابزار و روش بسیار موثر در جذب مخاطب و تبدیل کردن او به یک مشتری دائمی می باشد.

 1. خدمات مشتریان

امروزه همانگونه که گفته شد بسیاری از افراد سعی کرده اند تا بتوانند میزان رضایت مندی مشتریان خود را تا حد زیادی افزایش دهند. شما برای اینکه بتوانید به صورت گسرده ای به مشتریان خود خدمات بدهید نیاز دارید که به تماس های آنها توجه ویژه ای داشته باشید. به همین دلیل استفاده از پیامک های صوتی انبوه می تواند یک ایده خوب برای ایجاد یک ارتباط تنگاتنگ با مشتری و جلب نظر او می باشد.

 1. آژانس های تبلیغاتی و بازاریابی

وقتی که شما در بازاریابی خود دچار مشکل هستید و یا اینکه می خواهید میزان فروش محصولات خود را افزایش دهید لازم است تا بتوانید از این دست ابزارهای تبلیغاتی استفاده کنید. وقتی که شما از پیامک صوتی انبوه برای معرفی محصولات یا خدمات خود استفاده می کنید می توانید در یک بازه زمانی کوتاه به طیف وسیعی از مخاطبان دسترسی داشته باشید. همین دسترسی عظیم در یک زمان کوتاه به شما این امکان را می دهد که به صورت کاملا سریع محصولات و خدمات نوین خود را به معرض دید عموم قرار دهید. شک نکنید که معرفی این خدمات به این سبک تا کنون انجام نشده است و می توانید مخاطبان خود را شگفت زده کنید. آنها عاشق دیدن تبلیغات به سبک های جدید و تعاملی هستند و پیامک صوتی مهم ترین ابزار در این زمینه می باشد.

 1. بخش های آموزشی

بخش های آموزشی پیامک صوتی

به شما اجازه مدیریت اطلاعات و حساب ها برای موارد زیر را می دهد:

 • تحقیقات آنلاین
 • اجرای کنفرانس ها و هماهنگی برای جلسات
 • امکان اطلاع رسانی در مورد تعویض مسیر سرویس مدرسه ها
 • اعلام جابه جایی اسایتد و مربیان کلاس ها
 • امکان ارائه تکلیف های خانگی برای دانش آموزان به صورت سریع
 • اعلام های مبنی بر حضور و غیات دانش آموزان
 • وقایع اضطراری و ناگهانی در مدرسه
 • ثبت نام برای درس های مختلف
 • بررسی میزان پیشرفت دانش آموزان
 • اعلام نمرات برای والدین دانش آموزان
 1. اعلام منطقه های امن در زمان های بحرانی

دولت ها و شهرداری ها می توانند از این سیستم استفاده کرده و در مواقع ضروری به تمامی کسانی که در یک منطقه خاص هستند اعلام خطر کرده و از انها بخواهند که برای نجات جان خودشان به آدرسهایی که نام آنها در پیامک های صوتی انبوه بیان می شود پناه ببرند.

 1. جذب مشتری در مناطق محروم

درست است که شما می توانید کارها و تبلیغات کالا یا خدمات خود را از طریق پیام های متنی انبوه نیز انجام دهید اما باید بدانید که در مناطقی از کشور هستند کسانی که شاید توانایی زیادی در نوشتن پیام نداشته باشند و یا اینکه فرصت کافی برای ارسال پیام های متنی برای تعامل با شما و استفاده از خدماتتان را نداشته باشند. به همین دلیل استفاده از پیامک های صوتی می تواند گزینه ای باشد که این دسته از افراد بیشتر آن را می پسندند و همچنین تاثیر مستقیم بیشتری نیز دارد.

 1. بازاریابی برای شرکت های مهم

سازمان ها و شرکت های بزرگ همیشه به دنبال این هستند که بتوانند محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به مردم معرفی نمایند به طوری که بیشترین میزان جذب مخاطب را داشته باشند به همین دلیل وقتی که از این نوع از سیستم ها استفاده می کنند و میزان تاثیر گذاری آن را مشاهده می کنند بسیار راغب می شوند که حتما از آن بهره ببرند زیرا به واقع درصد بالایی از کارایی را خواهد داشت.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.