پیامک صوتی موفق ترین ابزار تبلیغاتی در بازاریابی امروزی

پیامک صوتی موفق ترین ابزار تبلیغاتی در بازاریابی امروزی
01 اسفند 1395
19:00

در عصر امروزی شما شاهد تعداد زیادی از روش های تبلیغاتی هستید که هر کدام به نحوی دارای یک سری مزیت ها بوده و توانسته اند که به صورت موثری به کسب و کارها و همچنین تجارت های مختلف کمک کرده و باعث رشد آنها شوند. این واقعیت را نمی توان انکار کرد که تبلیغات شاید مهم ترین رکن برای پیشرفت یک خدمات یا کالا باشد. اما باید این نکته را بدانید که در عین حالی که این روش های تبلیغاتی مفید هستند در صورتی که شما ندانید از کدام روش و به چه شیوه ای از ابزارهای تبلیغاتی خود استفاده کنید آنگاه ممکن است که حتی نتیجه عکس نیز از این تلاش های تبلیغاتی به دست آورید.

[مرتبط : توسعه تجارت با تبلیغات پیامک صوتی انبوه ]

از جمله گسترده ترین روش هایی که می توان به آن اشاره کرد استفاده از تبلیغات موبایلی می باشد. این تبلیغات را شاید بتوان گفت که نزدیک ترین سطح ارتباط با مشتری را برقرار می کنند و بعد از تبلیغات تلویزیونی در رتبه دوم اثرگذاری قرار دارد. اما همانطور که گفته شد روش استفاده از این تبلیغات نیز بسیار مهم می باشد. الان ما شاهد یک نوع اشباع شدگی در مورد تبلیغات پیامک های متنی هستیم که به دلیل اینکه بسیاری از شرکت ها و کسب وکارها از آن به صورت افراطی استفاده کرده اند نوعی دل آزردگی در نزد مردم ایجاد شده است.

طبق آمارهای غیر رسمی بیش از 70 درصد از مردم پیام های تبلیغاتی متنی را حتی باز هم نمی کنند وسریعا نسبت به پاک کردن آنها اقدام می کنند. و همین کار باعث شده است که شما نتوانید از آن بهره کافی را داشته باشید.

به نظر می رسد که مردم در عصر امروزی به دنبال ارتباطات تازه تری می گردند و دیگر حس و حال خواندن یک پیام متنی تبلیغاتی را ندارند. باید گفت که استفاده از صوت به عنوان یک ابزار ارتباطی همیشه موفق عمل کرده است و با به وجود آمدن پیام های صوتی یک سطح جدیدی از ارتباط با مشتریان به وجود آمده است.

پیامک صوتی چیست؟

پیامک صوتی در واقع یک پیام صوتی از پیش ضبط شده است که شما می توانید آن را به تعداد بیشماری شماره در بازهای زمانی کوتاه ارسال کنید. از لحاظ بازاریابی و تاثیر گذاری روی مشتری این پیام ها بیشترین شانس ممکن را دارند.وقتی که آنها به مخاطبان شما ارسال میشود آنها یک تماس ورودی خواهند داشت و پس از آن پیامک صوتی ضبط شده شما برای آنها پخش خواهد گردید.

چگونه یک پیامک صوتی ایجاد کنیم؟

برای استفاده از سیستم پیامک صوتی شما مراحل کاملا ساده ای را در پیش دارید. کافیست یک ثبت نام در سایت ما انجام داده و پس از آن به شما یک پنل پیامک صوتی تعلق خواهد گرفت. شما از این بخش می توانید به عنوان اتاق فرمان ارسال های خود استفاده کنید. پس از اینکه شما پنل خود را فعال کردید. می توانید اقدام به تولید پیام های صوتی خود کنید. برای این کار دو روش کلی وجود دارد.

چگونه یک پیامک صوتی ایجاد کنیم؟

روش اول : شما می توانید در صورت تمایل خودتان اقدام به ضبط پیام یا پیام های صوتی مد نظر خود کرده و فایل آن پیام را به داخل پنل خود آپلود نمایید. این امکان به شما اجازه خواهد داد تا هر نوع پیامی را که دوست داشته باشید و با صدای خود به مخاطبان خود ارسال کنید.

روش دوم : از آنجایی که یک پیام صوتی خوب و حرفه ای نیازمند این است که شما بتوانید استانداردهای لازم در هنگام ضبط را در آن رعایت کنید به شما پیشنهاد می گردد ضبط پیام های صوتی خود را به استودیوی ضبط حرفه ای صدای شرکت لیوپیامک بسپارید.

برای اینکه پیام ضبط شده شما اثرگذاری لازم را داشته باشد نیاز است تا شما از این امکان استفاده کنید. یک پیام خوب باید یک زمان مناسب در حدود 30 تا 45 ثانیه را داشته باشد زیرا زمانی بیشتر از آن باعث می گردد که مخاطبان شما تا انتها به پیام شما گوش ندهند. و اینکه یک پیام ناقص گوش داده شده بدتر از یک پیامی است که اصلا به آن گوش داده نشده است. زیرا شما با این کار یک ذهنیت بد هم در مخاطب خود ایجاد می کنید.

همچنین اضافه نمودن موسیقی پس زمینه در هنگام خوانده شدن پیام توسط خانم یا آقا نیز می تواند به کیفیت پیامک صوتی شما بیافزاید. برای استفاده از روش دوم کافیست که شما متن مورد نظر خود را از طریق یک فایل به داخل پنل خود آپلود کرده تا گروه تهیه صدای ما این کار را با بالاترین کیفیت ممکن برای شما انجام دهد.

[مرتبط : پنل پیامکی صوتی ]

امکانات ارسال پیام های صوتی

پس از اینکه شما پیام های صوتی خود را ایجاد کردید نوبت به ارسال آنها می رسد. پنلی که در اختیار شما قرار گرفته است این امکان را به شما خواهد داد  که بتوانید پیام های صوتی ضبط شده خود را به شماره های مد نظر خود ارسال کنید. شما می توانید شماره های مد نظر خود را از طریق یک فایل اکسل هم به داخل پنل خود آپلود نمایید. این کار برای آن دسته از افرادی مناسب است که تعداد شماره های آنها محدود است و می خواهند به یک گروه خاصی ارسال داشته باشند. اما برای حالت هایی که شما می خواهید تبلیغ یک کالا یا خدمات کنید نیاز است که شما به تعداد زیادی از شماره ها دسترسی داشته باشید. برای این کار کافیست که شما از منبع بزرگ شماره های ما استفاده کنید.

بانک شماره های لیوپیامک چندین میلیون شماره از اپراتورهای مختلف را در خود دارد. شما به راحتی می توانید می توانید به هر تعداد شماره از هر اپراتور مد نظری که بخواهید پیامک های صوتی خود را ارسال نمایید. علاوه بر این ، امکان تعیین منطقه مکانی شماره های مدنظر نیز برای شما وجود دارد. به این صورت که مثلا شما می توانید معین کنید می خواهید پیامک صوتی خود را به ده هزار شماره اپراتور x در شهر تهران و مناطق دلخواه آن ارسال کنید. این کار به شما امکان میدهد که به صورت کاملا بهینه تری اقدام به ارسال پیام های صوتی خود کنید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیوپیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.