پیامک صوتی

پیامک صوتی
08 شهریور 1395
19:00

با افزایش استفاده از سیستم های پیامکی و پست الکترونیکی چرا شرکت ها باید از پیامک صوتی استفاده کنند؟

به این مسئله فکر کنید. اگر شما بخواهید برای دوست و یا مشترنتان پیامی بفرستید، آن را یا با پست الکترونیکی، یا اس ام اس و یا پیام صوتی استفاده میکنید.

پیام صوتی این قابلیت را به شما میدهد که با بیشترین تعداد مشتری در کمترین زمان ممکن در ارتباط باشید. این سیستم میتواند همزمان با چندین شماره تماس برقرار کند. برای کسانی که نتوانسته اند با آن تماس بگیرند و یا به تلفن خود در زمان تماس نرسیده اند سیستم دوباره تماس گیری وجود دارد. اگر شما شرکتی هستید که میخواهید مشتریان بیشتری را در کمترین زمان جذب کنید، سیستم پیامک صوتی راهی ساده و راهی شخصی تر برای شما است.

چه چیز خاصی دارد؟

  • به راحتی میتوانید پیامی را ضبط کنید و آن را بفرستید.
  • دید کامل روی کمپین پیامکی
  • تنظیم زمان فرستاده شدن پیام صوتی

چرا شما باید از پنل پیامک صوتی استفاده کنید؟

شخصی سازی

به جای پیامک معمولی که خشک و رسمی است. متن پیامک صوتی را میتوانید طوری تنظیم کنید که شخصی و کمی راحت باشد تا مشتری حس بهتری نسبت به استفاده از کسب و کارتان دارد.

تعاملی بودن

تعاملی بودن کمپین های پیامک صوتی به این گونه است که مشتری میتواند با استفاده از صفحه کلید گوشی گزینه مورد نظر را انتخاب کند. کسب و کار ها میتوانند از این سیستم برای خرید، سرویس های پس از فروش و نظر خواهی ها استفاده کنند یا راهنمایی برای منوی دیگر استفاده کنند.

بسیار اقتصادی

کمپین های پیامکی صوتی بسیار ارزان و قابل اعتماد هستند و به شما این اجازه را میدهند که پیام خود را با کمترین مشکل به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید. پیامک صوتی بلافاصله بعد از فرستاده شدن بیشترین نتیجه را برای شما فراهم میکند.

 برای دسترسی به مقالات مشابه در خصوص این موضوع می توانیدبه بخش مقالات لیوپیامک مراجعه کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.