پیامک صوتی جمعی چیست؟

پیامک صوتی جمعی چیست؟
13 شهریور 1395
17:00

همچنین به عنوان پیام صوتی شناخته میشود. پیامک صوتی این اجازه را به شما میدهد که برای مشتریان خود پیامی از قبل ضبط شده را به صورت عمده برای آنها بفرستید. پنل پیامک صوتی سیستمی کاملا انعطاف پذیر است به این منظور که میتواند به هر نوع سرویسی خود را وقف بدهد.

پیامک صوتی جمعی شامل چند جز اصلی تشکیل میشود. این سیستم با اتصال مشتری به شماره مورد نظر  فعال میشود. بعد از اتصال سیستم پیامک صوتی اطلاعات مربوط به مشتری را دریافت میکند و با استفاده از این اطلاعات دستگاه مشتری را به قسمت مورد نظر متصل میکند. ، با پخش پیام ضبط شده منوی مورد نظر مشتری  را در اختیار آنها قرار میدهد.

بعد از دریافت پیام سیستم به مشتری اطلاع رسانی میکند که پیام مشتری فرستاده شده است. این سیستم نسبت به هر سیستم گوشی همراه متفاوت است. این سیستم از این نظر متفاوت است که به طور معمول پنل پیامک صوتی با فرستادن اطلاعات خاصی مشتری را به منوی مورد نظر راهنمایی میکند. ولی ممکن است که این سیستم پست الکترونیکی برای مشتری بفرستد که درون آن فایل صوتی وجود داشته باشد.

وقتی که مشتری این پیام را دریافت میکند یکی از حالت ها را انتخاب میکند.  یکی از این ایده ها استفاده از سیستم اصلی پیامکی است و با استفاده از آن دباره مشتری میتواند از شنیدن پیام صوتی برخوردار شود و یا با استفاده از تکنولوژی حجدید میتواند با استفاده از گوشی همراه و یا رایانه ی خود به پیامک صوتی شما دسترسی آزاد داشته باشد.

بعد از شنیده شدن تمامی پیامک های صوتی سیستم به مشتری پیامکی ارسال میکند که به مشتری این قابلیت را میدهد که پیام های شنیده شده را از سیستم حذف کند و یا آنها را نگهدارد. و یا سیستم را به طور کامل غیر فعال سازد.

پنل پیامک صوتی پیشرقته این قابلیت را به شما میدهد که چندین منو را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد، این سیستم با ترکیب چندین پیام ضبط شده به دست می آید.

پیامک صوتی یکپارچه به شما این اجازه را میدهد که اطلاعات مورد نظر را به هر یک از سیستم های پست الکتریکی و یا سیستم پیامکی بفرستید.

نکات کلیدی و مزیت های سیستم پیامک صوتی جمعی

تمامی سیستم های پیامک صوتی این قابلیت را دارند که پیام صوتی نیز دریافت کنند. شما میتوانید با این کار نظرات و پیشنهاد ها را از مشتریان خود بپرسید.  امروزه  بیشتر گوشی های همراه این قابلیت را دارند که خود برای دیگران پیامک صوتی بفرستند ولی هنوز این سیستم به قسمت های اقتصادی نرسیده است و شرکت های کمی از این سیستم ها استفاده میکنند.

پیامک صوتی جمعی پیشرفته میتواند پیام را به فرمت پیامک و یا پست الکترونیکی برای مشتریان بفرستد. سیستم پیامک صوتی پیشرفته میتواند به طور کاملا اتوماتیک همه ی کار های مورد نظر مشتری را انجام دهد.

سیستم پیامک صوتی باید از استاندارد هایی برخوردار باشد نسبت به استفاده های کلی آن در شرکت ها این استاندارد ها باید نسبت به حجم کلی این پیامک های صوتی باشد.

مزیت های کلیدی

بطور کلی سیستم پیامک صوتی میتواند ابزاری قدرتمند در زمینه ی سرویس دهی به مشتریانتان باشد. و با استفاده از آن شما میتوانند به کسب و کار خود قدرت ببخشید.

برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو پیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.