چرا کسب و کار شما نیاز به سیستم پیامک جمعی دارد.

چرا کسب و کار شما نیاز به سیستم پیامک جمعی دارد.
08 شهریور 1395
19:00

کسب و کار ها در هر جا از دنیا نیاز به مشتری دارد. برای بدست آوردن این هدف نیاز به تبلیغ از کالاهایشان دارند. و این مسئله به شما این کمک را میکند که کیفیت محصولات و خدماتشان را به مشتری نشان دهید. یکی از موثر ترین راه های رسیدن به این هدف استفاده از پیامک صوتی است.

پیامک صوتی جمعی پیامی از قبل ضبط شده است که شما میتوانید برای همه مشتریان با فشار دادن یک دکمه بفرستید.  و شما میتوانید با خرج کمترین مقدار ممکن بهترین نتیجه را در برابر آن بگیرید و دیگر نیازی به خرج میلیونی برای تبلیغات سنتی ندارید. به غیر  از تمامی سود های اقتصادی مزیت های مهمی برای شما به همراه دارد.

قابلیت های پنل پیامک صوتی

یکی از کلیدی ترین خاصیت های پیامک داشتن قابلیت های خاص است. این قابلیت ها به شرکت ها این قابلیت ها را میدهد که در جذب مشتری از بقیه جلوتر باشد.

  • پوشش جهانی
  • قابلیت تنظیم زمان فرستادن پیامک
  • منظم و طبقه بندی شده
  • با این قابلیت ها شرکت ها میتوانند اطلاعات مورد نظر را به مشتریان خود بفرستند. همزمان به آنها کمک میکند که نام و محصولات خود را به مردم معرفی کنند.

به شما کمک میکند که مشتری جدید جذب کنید و مشتریان قدیم خود را حفظ کنید.

با استفاده از سیستم پیامک جمعی جذب مشتری برایتان آسان میشود و به شما کمک میکند تا با مشتری در ارتباط باشید. شرکت ها میتوانند با فرستادن پیامک خرید مشتری را تایید کنند.

شرکت ها نیز میتوانند با فرستادن پیامک از رسیدن کالا به مشتریان خود خبر رسانی کنند. پیامک صوتی میتواند به آنها از تغییرات در فرستادن کالا و یا تغییر در زمان رسیدن کالا به آنها کمک کند و با این کار شما به مشتریان خود نشان میدهید که شما رضایت مشتری برایتان اهمیت بیشتری دارد. و همین قابلیت برای شما میتواند بسیار سودمند باشد.

از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است

فرستادن پیامک صوتی با استفاده از تلفن های همراه معمولی بسیار پر هزینه است. این مسئله با افزایش تعداد مشتریان شما جدی تر میشود. ولی با استفاده از این سیستم میتوانند تا 60 درصد از دارایی های خود را حفظ کنند.

به کیفیت و سرویس های پس از فروش شما کمک میکند.

با سیستم پیامک صوتی جمعی، شرکت ها میتوانند یک قدم جلوتر از بقیه باشند. و این کار را میتوانند با فرستادن فرم نظر خواهی انجام  دهند. و این قابلیت برای کسب و کار های کوچک حیاتی است به این منظور که میتوانند بخش های غیر مهم خود را حذف کنند.

تبلیغ قابل رویت برای مشتری

یکی از قابلیت های دیگر پیامک صوتی راحت بودن دسترسی به آن است. مطالعات جدید نشان داده است که مشتریان برایشان گوش کردن راحت تر است و این نکته مهمی در کسب و کار شما است.

ارتباط میان کارمندان

پیامک صوتی جمعی این قابلیت را به شرکت ها میدهد که کارمندان خود را نسبت به فیلد کاری شان تنظیم میکند. با این کار نسبت کار مفید هر کارمند در ساعت کاری افزایش پیدا میکند.

کمکی برای دراختیار گذاشتن اطلاعات مهم

پیامک صوتی این توانایی را دارد که اطلاعاتی حیاتی را دراختیار مشتری قرار دهند. مانند تخفیف و فروش های خاص و میتواند مشتریان را از محصولات و اخبار جدید شرکت مطلع کند.

بسیار مهم است که شرکت ها برای موفق شدن از این تکنولوژی ها استفاده کنند. به این دلیل که به آرامی در حال توسعه است، این روش پلی میان یک شرکت موفق و مشتریان شان است. و تمامی این موفقیت ها به کمک پیامک صوتی جمعی به دست می آید.

 برای دسترسی به مقالات مشابه در خصوص این موضوع می توانیدبه بخش مقالات لیوپیامک مراجعه کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.