با استفاده از سیستم پیامک صوتی باز دید سایت خود را بیشتر کنید.

با استفاده از سیستم پیامک صوتی باز دید سایت خود را بیشتر کنید.
20 شهریور 1395
19:00

خرید کردن اینترنتی شاید پرطرفدار باشد ولی هیچکس دوست ندارد منتظر فرستاد شدن کالای سفارشی خود باشد. سال گذشته در بعضی از کشور ها خرید اینترنتی محبود شد با استفاده از پیامک صوتی مشتری میتواند با خرید کالا زمان فرستاده شدن آن را نیز تایین کنند.

استفاده از سیستم پیام رسان صوتی این کمک را به کسب و کار شما میکند، که بتوانید بیشترین مقدار جذب مشتری را در کمترین زمان ممکن داشته باشید . به این منظور که هر شرکتی مخصوصا شرکت هایی کوچک با بازدهی پایین میتوانند با استفاده از این سیستم پیامکی بازدهی کالای و سرویس های خود را افزایش بدهند.

این سیستم نه تنها برای مشتری ایجاد اطمینان و راحتی میکند کار شما را نیز نسبت به کنترل و سرشماری مشریان نیز آسانتر میکند.

شرکت خود را با این سیستم ارتقاع دهید.

با مشتریان خود از راحت ترین راه ممکن در تماس باشید. شما میتواتید با استفاده از سیستم پیامک صوتی جمعی مشتریان خود را از جدید ترین اخبار شرکت خبردار سازید. به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید اطلاعات را با کمترین درگیری و مشکل به دست مشتریان و یا شرکای خود بفرستید. شما میتوانید با این کار هم زمان خود و  تلاش خود را بر روی مسائل دیگر شرکت خود بگدارید. استفاده از این سیستم نشان داده که سه برابر بیشتر میتوانید  مشتری را برای کسب و کار خود جذب کنید.

هرچه پیام صوتی شما شخصی تر و  با جزئیات بیشتر باشد مشتری بیشتر برای خرید از شما جذب می شود و باعث میشود که با شما در تماس باشد.  سیستم پیامک صوتی به شما این اجازه را میدهد که با مشتریان خود ارتباطی مستقیم برقرار کنید.

محصولات و کالاها و سرویس های شرکت خود را به ارزه بگذارید

این سیستم به شما این اجازه را میدهد که بدون هیچ نوع مسئله و محدودیتی بتوانید از محصولات خودتان برای مشتری تعریف کنید و از سود و  مزیت های آن برای مشتری شفاف سازی کنید.

شما میتوانید با استفاده از سیستم دو قسمتی ارائه خدمات خود را برای مشتریان راحت تر کنید با فرستادن پیامکی قبل از خرید کالا برای مشتریان و خبر دادن به آنها در باره ی تخفیفات و  امکانات دیگر و پیامکی صوتی بعد از خرید و مشخص کردن زمان فرستاده شدن کاای مورد نظر مشتری. با بهروز سازی مشتریانتان شما میتوانید نگاه مشتری را نسبت به شرکت و  کسب و کارتان عوض کنید.

 برای دسترسی به مقالات بیشتر می توانید به بخش مقالات لیو پیامک مراجعه نمایید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.